Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Dentysta w okolicy Golubia-Dobrzynia – poznaj popularne zabiegi, które odmienią Twój uśmiech

Uśmiech to oznaka radości. Niektórzy twierdzą, że sam fakt podniesienia kącików ust poprawia nasz nastój. Jednocześnie natomiast sytuacje, w których z jakiegoś powodu nie możemy się uśmiechnąć sprawiają, że spada nasze samopoczucie. Dlatego warto pozbywać się kompleksów związanych z uzębieniem i zainteresować się zabiegami stomatologii estetycznej. Oto kilka najpopularniejszych usług, które może polecić nam dentysta.

​Dentysta a stomatologia estetyczna – wybielanie

Najlepszą reklamą dla wybielania zębów są białe i lśniące uśmiechy celebrytów, którzy chętnie korzystają z takiej możliwości. Na szczęście obecne ceny tej usługi sprawiają, że nie tylko gwiazdy kina i telewizji mogą sobie na to pozwolić. Co więcej, istnieje wiele metod, którymi można wykonać taki zabieg. Możliwe jest wybielanie nakładkowe, które według instrukcji dentysty pacjent wykonuje w domu, wybielanie laserowe albo z wykorzystaniem specjalnej lampy.

​Dentysta implantolog – licówki i konturowanie

Nie zawsze kolor uzębienia jest głównym problemem. Czasem to kształt stanowi źródło kompleksów. Warto więc zainteresować się konturowaniem, czyli zabiegiem, dzięki któremu można spiłować ząb do żądanego kształtu. W zamaskowaniu braków oraz poprawie estetyki może pomóc również nałożenie licówek. Są to cienkie nakładki z porcelany lub kompozytu, które umieszcza się na powierzchni zęba. Efekt wizualny zazwyczaj jest bardzo dobry, więc jest to dość powszechne rozwiązanie.

​Dentysta w okolicy Golubia-Dobrzynia – estetyka i higienizacja

Czy można połączyć stomatologię estetyczną z higienizacją? Jak najbardziej, jeśli zdecydujemy się na komplet zabiegów: skaling i piaskowanie. Pierwszy polega na kompleksowym usunięciu kamienia nazębnego, a drugi na usunięciu pozostałości, pozbyciu się osadu, a także często zredukowaniu przebarwień szkliwa. Na taką usługę można liczyć w Perfekt Smile w okolicy Golubia-Dobrzynia. To nowoczesna klinika stomatologiczna wyposażona w innowacyjne sprzęty, która cieszy się zaufaniem wielu pacjentów.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]