18 października 2021

Jedziesz na imprezę rodzinną? Olśnij rodzinę bielszym uśmiechem

Piękny, biały uśmiech to z pewnością coś, co w znaczący sposób wpływa na poprawę wyglądu. Niestety, złe nawyki żywieniowe i używki zazwyczaj sprawiają, że zęby tracą swój naturalny kolor. Stają się żółte i przebarwione, przez co nie można uznać ich za atrakcyjne. Jednak nic straconego – sytuację tę da się szybko odwrócić.

Szanse tę zapewnia oczywiście wybielanie zębów, czyli zabieg, na który warto się zdecydować przed imprezą rodzinną, ważnym spotkaniem, a także tak po prostu, by zwiększyć samoocenę. W tym miejscu trzeba postawić jednak pytanie – czy lepiej zdecydować się na wybielanie domowymi sposobami czy u stomatologa?

W pierwszym przypadku mamy zazwyczaj do czynienia z metodami, które przynoszą krótkotrwałe efekty. Co więcej, nie są one zadowalające. Wizyta u dentysty zapewnia znacznie wyższą skuteczność.

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Uzębienie pozostaje białe na znacznie dłużej, a cały zabieg odbywa się w komfortowych, w pełni bezpiecznych warunkach. Również ze względu na wybór odpowiedniej metody, do którego dochodzi po dokładnym wywiadzie, jaki dentysta przeprowadza z pacjentem.

W jego trakcie ocenia stan uzębienia, a także proponuje konkretne rozwiązania. Te natomiast mogą być związane między innymi z wybielaniem zębów metodą naświetleniową z użyciem specjalnego promieniowania bądź metodą nakładkową. W obu przypadkach stomatolog dokładnie tłumaczy przebieg zabiegu, informuje ponadto o możliwych do uzyskania efektach i wskazuje, jak długo utrzymać się będzie biel na zębach.

Biorąc pod uwagę powyższe informacje, niezwykle ważny wydaje się wybór właściwego gabinetu. Niczego nie można pozostawiać przypadkowi. Konieczna jest dokładna analiza oferty i wszystkich dostępnych rozwiązań. W ten sposób zyskamy pewność, że wybielanie zębów spełni nasze oczekiwania i będziemy mogli chwalić się przed rodziną pięknym uśmiechem o naturalnym wyglądzie. Bez przebarwień lub innych zmian, które mogą wpłynąć na jego wygląd.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści