Kontakt z redakcją:

Dawid Brzeziński
[email protected]
tel. 796 521 531

Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
lub https://premiumeo.pl

Właścicielem portalu ślubnego
menmeet.pl jest:
F.H.U. Dawid Brzeziński
ul. Lubuska 4/57
40-219 Katowice

Najpopularniejsze zabiegi medycyny i chirurgii estetycznej dla mężczyzn

Mężczyzna po leczeniu ginekomastii w Klinice Genesis

Ostatnie lata przyniosły spory wzrost popularności zabiegów z zakresu typowo męskiej medycyny i chirurgii estetycznej. Panowie, którzy jeszcze nie tak dawno nie chcieli korzystać z dobrodziejstw gabinetów kosmetycznych i medycznych, coraz częściej decydują się na poprawę pewnych defektów, które przeszkadzają im w codziennym funkcjonowaniu. Popularne stały się zarówno zabiegi skierowane na twarz jak i na ciało. Wzrost zainteresowania mężczyzn medycyną i chirurgią estetyczną wynika głównie z faktu coraz większej świadomości swojego ciała i chęci udoskonalenia go. Wielu panów dba o codzienną dietę i aktywność fizyczną a wszelką interwencję medyczna traktują jako pewnego rodzaju uzupełnienie swoich wysiłków, które może pomóc w zniwelowaniu takich defektów jak np. nadmiar skóry powstały w wyniku odchudzania. Jakie są najpopularniejsze zabiegi medycyny i chirurgii estetycznej dla mężczyzn dowiesz się czytając tekst poniżej.

Leczenie ginekomastii

Ginekomastia to schorzenie polegające na powiększenie sutków i piersi u mężczyzn w wyniku rozrostu tkanki tłuszczowej, gruczołowej oraz włóknistej. Z reguły jest ona obustronna, chociaż zdarzają się przypadki ginekomastii jednostronnej.

Ginekomastia to jedno z najbardziej wstydliwych męskich schorzeń, które rzutuje na samoocenę i komfort życia mężczyzny. Rozwiązaniem tego problemu jest na szczęście niezwykle skuteczne, a przy tym mało inwazyjne leczenie ginekomastii za pomocą lasera Vaser Lipo 4d. Metoda ta jest obecnie nr 1 wśród wszystkich stosowanych w obrębie walki z ginekomastią.

Jak wygląda zabieg i jakie są jego efekty?

Zabieg redukcji ginekomastii z użyciem lasera Vaser Lipo 4d wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Kaniula rzeźbiąca, w którą wyposażony jest sprzęt  pozwala na usunięcie nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej i zmniejszenie klatki piersiowej w sposób szybki i bezinwazyjny., dzięki czemu pacjent może opuścić klinikę już po kilku godzinach od zabiegu.

Zabieg z użyciem Vaser Lipo 4d nie tylko usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej ale i obkurcza skórą przy pomocy fal ultradźwiękowych co niweluje problem nadmiaru skóry po zabiegu. Klatka piersiowa jest więc zmniejszona do standardowych rozmiarów bez widocznych śladów zabiegu.  By podtrzymać jak najlepsze efekty należy stosować specjalna sportową bieliznę uciskową przez kilka tygodni od zabiegu.

Przed zabiegiem powiększania penisa w Klinice Genesis

Powiększanie penisa

Zabieg powiększania penisa to rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn niezadowolonych z długości lub szerokości prącia. Procedura jest całkowicie bezpieczna i stosunkowo krótka, ponieważ wykorzystuje się w niej tkankę tłuszczową pacjenta.

Jak wygląda zabieg i jakie są efekty?

Zabieg powiększania penisa z użyciem lasera Vaser Lipo 4d wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym co pozwala wyeliminować odczucia bólowe. Materiał, którym powiększa się prącie jest pobierany z brzucha lub uda pacjenta, a następnie zagęszczony oraz odwirowany. Dopiero po przejściu tych procedur zostaje on zaaplikowany w prącie. Głównym etapem jest wprowadzenie pobranej tkanki tłuszczowej dookoła trzonu penisa cienką igłą a następnie jej rozmasowanie w celu usunięcia grudek i zniekształceń. Cała procedura trwa około 60 minut i jest całkowicie bezpieczna i naturalna.

Efekty powiększania penisa laserem Vaser Lipo 4d to wydłużenie prącia o nawet 2 cm i pogrubienie o 1 – 3 cm.  Dodatkowym atutem jest bez wątpienia znaczne podniesienie pewności siebie pacjenta, zniwelowanie trapiących go kompleksów oraz poprawa jego życia seksualnego. Więcej o tym, jak wygląda powiększanie penisa dowiesz się na stronie kliniki Genesis oferującej taki zabieg w Krakowie.

Z uwagi na zastosowane znieczulenie istnieje możliwość opuszczenia kliniki przez pacjenta już tego samego dnia co zabieg, jednak ważne jest by przestrzegał on wszelkich zaleceń pozabiegowych.  Ważne jest by pamiętać, że zaraz po zabiegu penis będzie opuchnięty i dużo większy niż się spodziewamy. Stan ten ustąpi po około 2 tygodniach od zabiegu, kiedy to wyklaruje się ostateczny kształt prącia. Wśród zaleceń pozabiegowych gwarantujących pozytywne efekty zabiegu jest zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej przez okres 4-6 tygodni oraz regularne masaże prącia. Efekt zabiegu z wykorzystaniem lasera Vaser Lipo 4d utrzymuje się średnio 1 – 2 lata.

Przed i po zabiegu liposukcji w Klinice Genesis

Liposukcja i liporzeźbienie

Popularnością wśród mężczyzn cieszą się również liposukcja i liporzeźbienie – szacuje się, że już co 4 pacjent poddający się tego typu zabiegom jest mężczyzną. Metoda z użyciem Vaser High Definition Liposculpture pozwala na szybkie kształtowanie tzw. kaloryfera, czyli mięśni prostych brzucha, bruzdy pachwinowej, wyrzeźbienie atletycznej klatki piersiowej czy też stworzenie muskulatury.

Jak wygląda zabieg i rekonwalescencja?

Zabieg liporzeźbienia z użyciem lasera Vaser Lipo 4d to innowacyjna metoda pozwalająca na zmniejszenie zbiorników tłuszczowych w najpopularniejszych miejscach na ciele oraz wyrzeźbienie sylwetki. Zabieg ten pozwala na zaznaczenie charakterystycznych uwypukleń, zagłębień oraz bruzd co pozwala uzyskać szczuplejszą i wysportowaną sylwetkę męską oraz żeńską.  Ta innowacyjna metoda nie ma sobie równych.

Kolejną zaletą zabiegu z wykorzystaniem Vaser Lipo 4d jest wysoki stopień bezpieczeństwa z uwagi na brak uszkodzeń w obrębie sąsiadujących z operowanymi tkankami naczyniami krwionośnymi.  Sonda emitująca fale ultradźwiękowe jest tak precyzyjna, że w żaden sposób nie uszkadza otaczających tkanek dodatkowo umożliwiając przeszczep pobranej tkanki tłuszczowej w tak niewielkie okolice jak zmarszczki na twarzy.  Jest to czynność niemożliwa w przypadku mniej zaawansowanych technologicznie laserów wykorzystywanych przy liposukcji.

Zabiegi medycyny i chirurgii estetycznej rozwijają się w zawrotnym tempie pozwalając nam walczyć z niedoskonałościami naszego ciała. Coraz więcej mężczyzn świadomych swojego wyglądu decyduje się na korzystanie z dobrodziejstw tej dziedziny medycyny, dzięki czemu są w stanie wspomóc swój wygląd lub zniwelować jego defekty by podnosić swoja samoocenę i zwiększać komfort życia codziennego.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]