24 maja 2022

Wielofunkcyjny program medyczny dla każdego gabinetu lekarskiego

Każdego dnia placówki medyczne przyjmują setki osób z różnego rodzaju dolegliwościami. Niezależnie od tego, czy są to zwykłe wizyty kontrolne, wizyty w celu postawienia konkretnej diagnozy, czy może tylko w celu wystawienia recepty – muszą być odpowiednio zaplanowane i zorganizowane. By obsługa pacjentów odbywała się więc szybko i sprawnie, każda przychodnia, szpital oraz gabinet lekarski powinien być wyposażony w nowoczesny program medyczny.

Nowoczesny program medyczny dla lekarzy

Odpowiednie wyposażenie placówki medycznej w system, który usprawni jej funkcjonowanie, jest świetnym rozwiązaniem dla każdego gabinetu lekarskiego, przychodni czy szpitala. Nowoczesny program medyczny wspomaga lekarzy podczas wizyt, pomaga w organizacji i porządkowaniu dokumentów, czy też ułatwia planowanie terminarza. Dzięki prowadzeniu elektronicznej karty pacjenta, jaką umożliwia oprogramowanie, lekarz ma możliwość szybkiego wglądu w najważniejsze informacje, bez konieczności szukania w papierach, które często bywają nieuporządkowane. Aplikacja medyczna oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak szablony e-recept, e-zwolnień oraz e-skierowań, co pozwala zaoszczędzić czas na ręczne wypisywanie recept, ale też gwarantuje, że przepisany lek będzie dla nas czytelny.

Przejrzysty program do rejestracji pacjentów

Umówienie wizyty nie zawsze bywa rzeczą prostą i przyjemną. Linie telefoniczne często okazują się zajęte, a my spędzamy dużą ilość czasu na próbach połączenia się. Elektroniczny program do rejestracji pacjentów pomaga uniknąć tego problemu. Działa on 24 godziny na dobę, dzięki czemu umożliwia nam ustalenie wizyty o każdej, dowolnej porze. Za pomocą rejestracji telefonicznej w ciągu danego czasu może umówić się tylko jeden pacjent, natomiast w przypadku rejestracji online możliwe jest zarejestrowanie się nawet kilku osób. Dużą zaletą elektronicznego programu do rejestracji jest też to, że możemy dokładnie dopasować taką usługę, jaką chcemy, czy też wybrać konkretnego lekarza, dzięki czemu nie będzie też pomyłek czy niedomówień związanych z terminem, ani innymi aspektami.

Przydatny program dla fizjoterapeuty

Wyposażenie gabinetu w specjalistyczny program medyczny pomaga usprawnić ustalenie, jak i przebieg wizyty. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych danych w karcie pacjenta, jak również pozwala na dołączanie przydatnych załączników oraz dodatkowych informacji dotyczących stanu zdrowia pacjentów. Program dla fizjoterapeuty działa też w chmurze, dzięki czemu dostęp do danych możliwy jest niemal zawsze, a same dokumenty są w pełni bezpieczne.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Powiązane treści