30 września 2020

Energia dziecka spożytkowana w dobry sposób? Hulajnoga trójkołowa to jest to!

Istnieje genialny sposób na zachęcenie Twojego dziecka do aktywnego spędzania czasu wolnego. Propozycją jest zakup hulajnogi – jednego z największych hitów ostatnich sezonów.

Hulajnoga to świetny pomysł na prezent, niezależnie od wieku dziecka

Hulajnoga jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla dzieci, które mają mnóstwo niespożytej energii i chętnie korzystają z różnych sportowych rozwiązań, jak i tych które dni wolne od zajęć szkolnych spędzają przed ekranem telewizora lub komputerem. Zalet jazdy na hulajnodze jest bardzo wiele – rozpoczynając od kształtowania nawyków sportowych, na budowaniu pewności siebie kończąc. Czemu więc nie spróbować?

Hulajnoga trójkołowa – dla aktywności fizycznej już od najmłodszych lat

Zachęcać dzieci do regularnej aktywności fizycznej warto już od najmłodszych lat, dlatego zasugerujemy Ci obdarowanie Twojej pociechy właśnie takim prezentem. Świetnym pomysłem jest zakup hulajnogi dla dzieci w wieku lat trzech, a nawet młodszych. Sprzęt przeznaczony dla najmłodszych został zaprojektowany z dbałością o ich bezpieczeństwo, pod uwagę zostały wzięte również ich umiejętności, dlatego zamocowano w nim dodatkowe koło, które zapewnia większą stabilność. Decydując się na taki trójkołowy sprzęt, warto pod uwagę wziąć jego niezawodność oraz estetykę wykonania. Akcesorium posiadać powinno certyfikat jakości – z całą pewnością taki dokument otrzymamy, jeśli zakupimy sprzęt ze sprawdzonego źródła, najlepiej u producenta. Wybierając hulajnogę trójkołową, warto wziąć pod uwagę gust dziecka i wybrać taką w ulubionym kolorze lub z nadrukiem bajkowej postaci. Można pokusić się też o dodatki takie jak wmontowany kuferek – w którym dziecko ukryje ulubione maskotki – czy też podświetlane kółka albo migoczący podest. Atrakcyjny wygląd prezentu jest dla niego ważny i zachęca do używania.

Hulajnoga „3w1” – sprzęt, który dostosowuje się do wieku i możliwości dziecka

Innym wariantem hulajnogi trójkołowej, o którym warto wspomnieć, jest hulajnoga „3w1”. To sprzęt wielofunkcyjny, który nadaje się dla dzieci w wieku dwóch lat. Łączy ze sobą funkcję jeździka, rowerka i hulajnogi. Zamocowana z tyłu jeździka rączka sprawia, że milusińskim, którzy nie potrafią jeszcze korzystać z funkcji rowerka, mogą dopomóc rodzice. Jeśli natomiast dziecko się zmęczy, za pomocą tajże rączki, samodzielnie będzie mogło przetransportować swój sprzęt do domu.

Hulajnoga „3w1” kosztuje znacznie mniej niż 200 zł (zobacz: http://asport.pl/k/668/hulajnogi-3-kolowe/) a sprawi wiele radości i co ważne – ze względu na możliwość regulacji wysokości rączek i siodełka, może być użytkowana kilka lat, do czasu aż dziecko zupełnie z niej wyrośnie.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści