2 grudnia 2021

Funkcjonalne i nowoczesne urządzenia dla logistyki

Urządzenia dla logistyki odgrywają kluczową rolę w wykonywaniu wielu obowiązków pracowniczych. Technologiczne rozwiązania pozwalają w znacznie szybszym tempie realizować powierzone zdania, dzięki czemu zwiększona jest wydajność pracy. Doskonałym przykładem funkcjonalnych sprzętów może być terminal Honeywell CK65 bądź drukarka etykiet ZD420d.

Uniwersalny terminal Honeywell CK65

Charakter zawodu wpływa na rodzaj wykonywanych czynności. Praca wielu miejscach wymaga od pracowników posługiwania się określonym sprzętem i urządzeniami. Terminal Honeywell CK65 znacznie poprawia wydajność łańcucha dostaw w centrach dystrybucyjnych oraz na produkcji. Przyśpiesza pracę, jednocześnie zabezpieczając procesy przed błędami. Urządzenie dysponuje najdłuższym cyklem życia i żywotnością baterii do 28 godzin. Sprzęt ten jest kontynuacją znanej serii terminali, która obejmuje modele CK3, CK3X i CK3R.

Terminal cechuje się doskonałą wytrzymałością, dzięki czemu jest w stanie przetrwać upadek na beton z wysokości aż 3 m. Dodatkowo model dysponuje stopniem szczelności na poziomie IP65/IP67. Parametry te wskazują, iż terminal doskonale poradzi sobie w ciężkich warunkach przemysłowych. Sprzęt posiada także najnowszy silnik skanujący FlexRange 6803FR. Wykorzystanie dwóch soczewek pozwalaj jednocześnie rejestrować bliski, średni, jak i daleki zasięg.

Drukarka etykiet Zebra ZD420d

Drugim urządzeniem zasługującym na uwagę jest drukarka etykiet Zebra ZD420d. W odróżnieniu od starszych modeli z tej serii, w sprzęcie zebra zastosowano większą prędkość drukowania, poprawiony interfejs użytkownika, a także ulepszono komunikację drukarki z urządzeniami zewnętrznymi. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru rozdzielczości druku pomiędzy 203dpi a 300dpi, decyzja ta ma bezpośredni wpływ na prędkość wydruku (152mm/s – 203dpi i 102mm/s – 300dpi). Sprzęt dysponuje najpopularniejszymi sposobami komunikacji – USB, Ethernet, Wi-Fi bądź Bluetooth. Należy również zaznaczyć, iż drukarka obsługuje języki programowania EPL oraz ZPL. Cecha ta umożliwia kompatybilność z urządzeniami, z których korzystały starsze generacje drukarki. Sprzęt zebra działa bezproblemowo działa w środowisku Link-OS oraz jest obsługiwany przez zestaw narzędzi Print DNA.

Urządzenia dla logistyki doskonale radzą sobie w każdych warunkach. Inwestycja w solidny i wytrzymały sprzęt jest gwarancja użytkowania przez lata – bez względu na miejsce wykorzystania.

Materiał partnera.

Powiązane treści