17 listopada 2022

Gucci Bloom, czyli niezwykłe doznanie od Gucci

Gucci Bloom to woda perfumowana skierowana dla kobiet, która wyróżnia się pod kątem jednakowo unikalnych nut, jak i niepowtarzalnego flakonu. Wśród pięknych zapachów kwitnącego ogrodu możemy wyróżnić między innymi takie nudy jak jaśmin tuberoza chiński wiciokrzew, czy też szereg innych świadomych zapachów. Dostajemy tutaj niezwykle piękny zapach, który zaprasza nas do kwiecistego ogrodu. Przede wszystkim Gucci Bloom to pierwszy zapach prosto od marki Gucci, która wyróżnia się cudownymi modowymi projektami.

Sam zapach…

Powstał on w 2017 roku, będąc przy tym hołdem, dla fascynacji nowego dyrektora marki Gucci do kwiatów. Nietrudno więc nie zauważyć, że wąchając tę perfumę, odkrywamy pięknie różnych rodzajów kwiatów i sami czujemy się jakbyśmy byli w ogrodzie. Ta esencja kwiatowa to swego rodzaju powrót do włoskiej sztuki perfumiarski i w efekcie tego otrzymujemy zapach pasji oraz tajemniczości. Wyjątkowe jest to, że została tutaj użyta nuta pnącz rangone, które wyróżniają się pod kątem swojego nietuzinkowego zapachu. Uzyskujemy tutaj naprawdę misterne połączenie, które daje nam niewiarygodne doznania. Skupmy się też chwilę na flakonie, gdyż nie możemy nie zauważyć, że jest on przedłużeniem tego co znajdujemy w środku. Oddaje on elegancję, jak i kwiatowość całej perfumy.

Zmysłowe perfumy Gucci Bloom

W ostatecznym rozrachunku dostajemy tutaj mocno pudrowy, zmysłowy i uniwersalny zapach, który sprawdzi się zarówno dla kobiet szukających czegoś na nocne eskapady, jak i tych, które chcac czegoś na codzień. Całość jest przepiękna, utrzymuje się długo na ciele i znakomicie rozwijają w ciągu dnia. Doszukując się tego co wychodzi na czele samego zapachu to w pierwszych skrzypce gra jaśmin, który będzie mocno interweniował i przyciągną swoim urokiem. W ostatecznym rozrachunku dostajemy tutaj naprawdę solidne rozwiązanie, które udowadnia, że marka modowa jaka jest Gucci jest wyjątkowa. Nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać tylko kolejnych niepowtarzalny zapachów prosto od Gucci, by zachwycić się ich pięknem, a także wyglądem. Dlatego też szukając czegoś niepowtarzalnego, do kolekcji w swojej toaletce koniecznie musisz zobaczyć to co oferują perfumy Gucci Bloom.

Treść sponsorowana.

Powiązane treści