29 kwietnia 2022

Modne zegarki w 2022

Chociaż zegarki często traktuje się jako prawdziwie ponadczasowe akcesoria, nie da się ukryć, że i w tej dziedzinie nieustannie pojawiają się nowe, godne uwagi trendy. Nie inaczej jest w tym roku. W sezonie 2022 czasomierze damskie i męskie zachwycają oryginalnością, ale też jakością wykonania. Pozwalają wyróżnić się w najlepszym stylu. Ciekawe egzemplarze znajdziemy zarówno w ofercie młodych, rozwijających się marek, jak i tych od wielu lat królujących na rynku. Przyjrzyjmy się najmodniejszym zegarkom!

Zegarki na rękę z nietuzinkowymi elementami

W tym roku szczególnie cenimy oryginalność – nietypowe akcenty wspaniale wzbogacą każdy strój, a  w niektórych przypadkach prezentują się ciekawiej niż biżuteria. Poszukujemy zwłaszcza limitowanych egzemplarzy, których nie spotkamy u innych osób. Do tej kategorii z pewnością zaliczają się dopracowane w każdym calu zegarki Balticus. To luksusowe modele dla kobiet i mężczyzn inspirowane naturą, kosmosem i oczywiście Morzem Bałtyckim. Wyróżniają je niepowtarzalne tarcze, od których trudno oderwać wzrok. Czasami subtelnie mieniące się w blasku światła, a zawsze eleganckie i piękne. W połączeniu z klasycznymi bransoletkami, paskami oraz perfekcją działania znakomicie wpisują się w tegoroczne trendy. Dodatkowo to zegarki polskiej produkcji! Balticus ma niski nakład produkcyjny, dlatego pozwala swoim klientom poczuć się wyjątkowo.

Zegarki z dużą tarczą w ciekawym kolorze, dla miłośników oryginalności

Duże zegarki od dawna przewijają się wśród obowiązujących trendów. W tym roku ponownie po nie sięgamy. Jednak tym razem stawiamy przede wszystkim na złote tarcze. Wyglądają one bardzo dekoracyjnie, ale też stylowo. Nie potrzebują konkurencji w postaci dodatkowej biżuterii. W szczególności polecamy czasomierze na złotej bransolecie. Tego typu modele produkuje m.in. firma Atlantic słynąca z niezawodnej jakości. Zresztą wśród propozycji tej marki znalazły się też bardzo ciekawe produkty z tarczą w odcieniu zieleni czy niebieskiego z linii ATLANTIC SUPER DE LUXE, na które niewątpliwie trzeba zwrócić uwagę!

Oszczędne w formie zegarki o harmonijnej linii

W opozycji do poprzednich punktów stoi zupełnie odmienny trend, a mianowicie minimalizm. Tutaj producenci skupiają się jedynie na tym, co najpotrzebniejsze. Nie ma tu miejsca na dekoracyjne elementy, intensywne kolory czy wyraziste wskazówki. Oszczędny design okazuje się jednak niezwykle praktyczny, ponieważ minimalistyczne modele pasują właściwie do wszystkiego i na pewno długo nie wyjdą z mody. Mają mnóstwo klasy! Zazwyczaj pojawiają się w wersji srebrnej z dość cienką bransoletą oraz delikatnymi wskazówkami. Wspomniane wyżej zegarki Atlantic również występują w takim wydaniu, dlatego warto im się przyjrzeć.

Jeśli chodzi o napęd, w tym roku wybieramy zarówno automatyczne zegarki na rękę, jak i takie na baterię. Tak naprawdę to kwestia osobistych preferencji. Podpowiadamy, że modne zegarki znalazły się w sklepie internetowym Zegarki.pl. Można tam znaleźć czasomierze marki Balticus, Atlantic oraz wielu innych!

Materiał reklamowy, pochodzący od partnera serwisu.

Powiązane treści