26 listopada 2020

Stroje erotyczne jako sposób na przełamanie rutyny w sypialni

Udane życie intymne ma wpływ nie tylko na atmosferę w sypialni. Poprawia samopoczucie, łagodzi drobne dolegliwości, daje energię do działania. Bywa jednak, że nawet do najbardziej dobranego duetu wkrada się nuda. Zwykle jest to proces, którego poszczególne elementy łatwo przegapić. Jeśli problem zacznie być widoczny, warto zacząć działać.

Wstęp do zmian, czyli wspólna strategia

Rutyna w związku może mieć różne podłoże. Brak czasu, nadmiar obowiązków, przemęczenie, zapominanie o wspólnych rocznicach czy drobnych upominkach. Jeśli coraz więcej rzeczy robimy osobno, istnieje ryzyko, że przestaniemy za sobą tęsknić. Związki, w których stygnie temperatura uczuć są znacznie bardziej narażone na zdrady. Chcąc uniknąć najgorszego scenariusza, warto zaprosić partnera lub partnerkę do szczerych rozmów. Bywa, że rutyna nie oznacza wielkiego kryzysu a jedynie lekkie zawieszenie w okazywaniu uczuć. Często pomocna jest także zmiana strategii w życiu intymnym. Staranniejsze przygotowanie się do zbliżenia, nowe wspólne rytuały lub stroje erotyczne.

Fantazje o pokojówce i policjantce

Urozmaicenie życia erotycznego przydaje się wszystkim parom, bez względu na ich staż. Działania tego typu są jeszcze bardziej wskazane, jeśli nasze pożycie przestaje być satysfakcjonujące. Jednym ze sposobów na podgrzanie atmosfery jest sięganie po zmysłową bieliznę lub stroje erotyczne. Fantazyjne gorsety i stringi to dobry wstęp do wspólnego wieczoru. Jego scenariusz można rozbudować o różne elementy. Prawie każdy mężczyzna ma fantazje erotyczne, związane z zawodami w damskim wydaniu. To bardziej marzenia o konkretnych elementach garderoby, nie zaś innej twarzy, jaką chciałoby się widzieć obok siebie. Odpowiedzią na te potrzeby są stroje pokojówki, policjantki, stewardessy lub pomocnicy świętego Mikołaja.

W świecie rozbudzonych zmysłów

Jeśli po stroje erotyczne z własnej inicjatywy sięga kobieta, mężczyzna jest prawdziwym szczęściarzem. Znacznie gorzej, gdy panowie marzą o przebierankach, ale nie wiedzą, jak do nich przekonać partnerkę. Kupowanie gotowego stroju i prośba o jego założenie może być odebrana jako przyparcie do muru. Dlatego zakup odpowiedniego stroju nie powinien być niespodzianką. Co więcej, pierwszy strój do przebieranek musi być zgodny z gustem kobiety, nie jej partnera. Gdy kobieta poczuje się dobrze w nowej odsłonie, z pewnością łatwiej będzie ją przekonać do kolejnych eksperymentów.

Relacje dwojga ludzi nie opierają się tylko na upojnych chwilach w sypialni. Dlatego same stroje erotyczne nie uratują związku. Mogą być jednak przyczynkiem do uzdrowienia relacji i rozbudzenia emocji, jakie były od dawna uśpione.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści