24 sierpnia 2020

Gdzie zorganizować 18 urodziny?

18 urodziny to niezwykły dzień dla każdego jubilata. Gdzie i jak go spędzić? Oto kilka tradycyjnych i mniej klasycznych pomysłów na zorganizowanie niezapomnianej imprezy.

Gdzie można zorganizować 18 urodziny?

  1. Dom

Przyjęcie w domu wcale nie musi być nudne. By stworzyć niecodzienny klimat imprezy, warto pomyśleć o dekoracjach, mogą to być m.in. dekoracje urodzinowe, balony, pompony czy girlandy, które podkreślą wagę wydarzenia, ozdoby stołu, kolorowe talerzyki i kubeczki, oświetlenie, sprzęt nagłaśniający z wyselekcjonowaną playlistą, słodkie i słone przekąski, napoje, specjalne atrakcje i zabawy. Taka impreza może być fantastycznym pretekstem do piżamowego szaleństwa i nocy filmowej. Wino, gry planszowe, jedzenie, maseczki na twarzy, ulubione filmy, to gwarancja dobrej zabawy.

  1. Klub, sala, remiza

To najczęściej wybierana opcja. Co zatem zrobić żeby przyjęcie urodzinowe nie było zwykłą imprezą przy klubowej muzyce? Wymyśl tematykę przyjęcia, której podporządkujesz każdy jej aspekt, począwszy od dekoracji sali a kończąc na ubraniach świętujących. Taka zabawa zostanie w pamięci na długo, możesz być pewny. Plusem przyjęcia w lokalu jest jedzenie w cenie, a w remizie zdecydowanie mniejsza kwota za samo wynajęcie sali, co pozwala zaprosić większą ilość gości.

  1. Ulubiona restauracja

Pizza, czemu nie? Jeśli nie należysz do rozrywkowego grona i bardziej cenisz sobie kameralne wyjścia w niewielkim gronie, ta opcja jest właśnie dla ciebie. Wieczorny wypad do ulubionej restauracji, dobre jedzenie, wino, miłe towarzystwo, długie rozmowy, a wszystko uwiecznione na pamiątkowych fotografiach.

  1. W ogrodzie przy ognisku

To świetna opcja wiosną i latem. Koce na trawie w otoczeniu lampionów i lampeczek, kosz piknikowy pełen przekąsek, słodkości i napojów, wieczorem ognisko i gitara, a w razie pogorszenia pogody parasole bądź baldachim.

  1. Plener

Plenerowych przyjęć nie trzeba organizować jedynie w przydomowym ogródku. Możesz wybrać łąkę, nadmorską plażę czy ulubione miejsce nad jeziorem. Pomysł ten możesz śmiało połączyć z klimatyczną sesją zdjęciową. Sesja dla jubilata to wspaniały i niezapomniany prezent, a zarazem pamiątka, również dla gości. Wcale nie musisz wynajmować profesjonalnego fotografa, wystarczy znajomy, który lubi robić zdjęcia i ma aparat. Balony na 18 urodziny, tematyczne do miejsca gadżety, kosz piknikowy, będą idealnym tłem do zdjęć.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści