27 września 2022

Jak korzystać z Tindera, aby znaleźć miłość?

Tinder to jedna z najpopularniejszych aplikacji randkowych, z której korzystają głównie młodzi ludzie. Swoją popularność zawdzięcza temu, że można tam znaleźć zarówno miłość, jak i partnerów na jedną noc. Stąd też jest to bardzo uniwersalna aplikacja, która pozwala zaspokoić własne potrzeby. Tinder słynie z tego, że dobiera partnerów nie tylko pod względem preferencji, ale przede wszystkim pod względem dzielącego ich dystansu. Dlatego też w pierwszej kolejności widzimy profile osób znajdujących się niedaleko. Dla wielu osób dystans jest ważny, gdyż znalezienie partnera w okolicy pozwala na szybkie spotkanie.

Aplikacje randkowe rządzą się swoimi prawami, które nieco różnią się od randkowania w realnym życiu. Tutaj najważniejsze są dobrej jakości zdjęcia i ciekawy opis, który zachęci potencjalnych partnerów do napisania. My również możemy pisać do innych, jednak wcześniej musimy zostać zaakceptowani przez daną osobę. Tinder działa na zasadzie łączenia w pary, czyli wyświetlają nam się potencjalni kandydaci bądź kandydatki, z których możemy wybrać. Po zaakceptowaniu kilku osób, musimy czekać aż oni nas zaakceptują. Dopiero wtedy będziemy mogli do siebie pisać. Pozwala to uniknąć spamu, który często jest widoczny na innych serwisach czy aplikacjach randkowych. Jeśli ktoś nam się nie spodoba, możemy odrzucić jego profil i nie będzie miał możliwości do nas napisać.

Zdjęcia powinny być dobrej jakości, a przede wszystkim muszą być aktualne. Niestety wiele osób dodaje przerobione bądź nieaktualne zdjęcia, co wychodzi na pierwszym spotkaniu. Najczęściej takie spotkania szybko się kończą, w końcu już na samym początku spotykamy się z oszustwem. Jeśli zależy ci na znalezieniu miłości dodaj zdjęcia twarzy, całej sylwetki, a także poinformuj w opisie o swoich oczekiwaniach. Dodanie zdjęć w bikini, bokserkach czy bez koszulki to jasny sygnał dla innych, że raczej szukamy partnera na szybki numerek bez zobowiązań. Do tego również służy ta aplikacja, stąd też często otrzymamy tego typu propozycje. Nie ma się czym zrażać, gdyż jest to oznaka tego, że jesteśmy dla innych atrakcyjni. Pisząc do kogoś wiadomość dobrze jest zapoznać się z opisem profilu. Nawiązanie do czyjegoś hobby czy zawodu ułatwia nawiązanie kontaktu.

Warto w miarę szybko zorganizować spotkanie w realnym życiu, aby móc lepiej się poznać. W czasie pisania nie zdradzajmy wszystkiego o sobie. Pewne szczegóły z naszego życia warto zostawić na randkę. Często ludzie są zupełnie inny w realu niż kiedy piszemy z nimi na Tinderze. Nie warto zrażać się nieudaną randką, gdyż takie będą się zdarzać. W końcu nie zawsze trafimy na idealnego partnera za pierwszym razem. Tinder daje możliwość poznania wielu nowych i ciekawych osób, stąd też istnieje ryzyko, że ktoś spotyka się z kilkoma osobami na raz. Warto spytać o to na pierwszej randce, jeśli ci to przeszkadza. Najpierw udaj się na jedną i zobaczysz czy coś z tego będzie. Kiedy poczujesz, że to jednak nie to, daj o tym jasny znak partnerowi, po czym możesz szukać dalej.

Treść promowana.

Powiązane treści