3 listopada 2021

Jak odzyskać dziewczynę?

Jeśli czytasz ten artykuł, to najprawdopodobniej jesteś zraniony i masz nadzieję na uzyskanie pomocy. Zerwała z Tobą dziewczyna, a Tobie wciąż na niej zależy? Nie musisz się martwić, jeszcze nie wszystko stracone! Możesz przeanalizować kilka poniższych porad, zastosować je w swoim życiu i czekać na efekt końcowy. Musisz jednak być świadomy – nie ma zaklęcia, które sprawia, że utracona miłość wraca od razu. Może się zdarzyć, że będziesz musiał nauczyć się żyć bez niej.

Zatem przejdźmy do artykułu, dzięki któremu dowiesz się jak odzyskać dziewczynę

Przeanalizuj, co poszło nie tak

Musisz poznać powód, przez który aktualnie jesteś sam. Dziewczyny zrywają z różnych powodów – wina niekoniecznie musi leżeć po Twojej stronie. Może powiedziała, że przestało między wami iskrzyć? Dała znać, że nie jest pewna, co do Ciebie czuje? Może poczuła się przez Ciebie osaczona i zaczęło brakować jej przestrzeni tylko dla siebie? Być może po prostu poznała kogoś, kto zainteresował ją bardziej?

Niezależnie od powodu zerwania, zawsze jest szansa na odwrócenie sytuacji i powrót do siebie. Jednak najgorsze, co możesz w tym momencie zrobić, to osaczenie byłej dziewczyny i naleganie na spotkanie. Pozwól jej odetchnąć i poznać życie bez Ciebie. Może okaże się, że codzienność w pojedynkę okaże się dla niej mniej atrakcyjna, niż myślała? Może po krótkim czasie to ona wyjdzie z propozycją spotkania? Nieustanne próby nawiązywania kontaktu mogą przynieść skutek odwrotny od zamierzonego. Dziewczyna poczuje się osaczona i poczuje, że podjęła dobrą decyzję, odchodząc od Ciebie. Błagając o jej powrót, wcale nie poprawiasz swoich szans. W jej oczach stracisz wszelką męskość i godność, jeśli będziesz kierował ciągłe prośby o spotkanie.

Nic także nie dadzą drobne upominki, kwiaty, wielkie słowa czy prezenty. Nie zostawiła Cię dlatego, że nie dostawała kwiatów – przyczyna rozpadu związku leży zazwyczaj o wiele głębiej.

Wiem, że to dla Ciebie trudne, ale musisz być teraz dzielny. Wypłakiwanie się jej przez telefon na pewno nie sprawi, że nagle zapała do Ciebie pożądaniem – raczej zniechęcisz ją jeszcze bardziej. To boli, ale musisz zachować zimną krew. Pozwól, niech emocje trochę ostygną, a później zastanów się, co dalej. Wszystko wymaga czasu, ona nie zakończyła związku bez powodu, nie wrócicie więc do siebie dziś czy jutro.

Pracuj nad sobą

Może znasz już przyczynę rozpadu waszego związku? Jeśli tak, to wiesz, już co robić. Może być tak, że ona po prostu straciła zainteresowanie Twoją osobą. Jeśli czujesz, że tak mogło być, włóż trochę wysiłku, by stać się bardziej interesujący. Bywa tak, że ludzie w związkach czują, że nie muszą się już starać i temperatura znacznie spada. Nie osiadaj na laurach, pokaż że wciąż jesteś tym samym facetem dla którego straciła głowę. Pozwól jej jeszcze raz poczuć te emocje, zapisz się na siłownię, zajmij jakimś hobby, rób to, co sprawia Ci przyjemność, stawiaj przed sobą wyzwania. Jeśli będziesz interesujący dla siebie, jest szansa, że będziesz znacznie bardziej ciekawy dla niej. Pamiętaj jednak, że wszystko to robisz dla siebie – nie na pokaz. Bądź pewny siebie i świadomy swojej wartości, to zawsze działa.

Daj jej znać, że Ci zależy

Kiedy minęło trochę czasu od waszego zerwania, pracujesz nad sobą i na nowo odzyskałeś energię, zastanów się… czy dalej Ci zależy. Może z perspektywy czasu zobaczyłeś, że wasz związek nie do końca był dla Ciebie dobry – może czujesz, że bez niej jesteś lepszą wersją samego siebie?

Jeśli nic się nie zmieniło i dalej chcesz, by wasz związek zaistniał na nowo, zacznij wysyłać jej subtelne sygnały. Absolutnie się nie narzucaj, po prostu pokaż jej, że warto się Tobą zainteresować. Możesz działać za pośrednictwem mediów społecznościowych, z których korzysta także i ona. Wstaw nowe zdjęcie profilowe, wzbudź jej ciekawość, pokaż relacje z interesujących zdarzeń w Twoim życiu – jednym słowem, zainteresuj ją. Na tym etapie, cały proces wygląda podobnie jak w przypadku wyjścia z friendzone.

Powoli przyjdzie czas na to, byś na nowo pojawiał się w jej życiu. Staraj się nie wyglądać na zdesperowanego.

Już teraz wiesz, jak odzyskać dziewczynę. Musisz mieć świadomość, że żaden ze sposobów nie jest skuteczny w stu procentach. Jeśli twoje próby zakończą się niepowodzeniem – pamiętaj, że czas leczy rany.

Artykuł powstał przy współpracy z partnerem serwisu.

 

Powiązane treści