20 sierpnia 2020

Jak się to robi w Warszawie? Idealny wieczór kawalerski w kilku odsłonach

Niezapomniany wieczór kawalerski to bez wątpienia spore wyzwanie organizacyjne. Powinien być jedyny w swoim rodzaju, dostosowany przede wszystkim do preferencji i zainteresowań przyszłego Pana Młodego. Podczas gdy dla jednych najlepszą zabawą będą typowo „męskie” rozrywki, inni wolą spokojny wieczór w gronie najbliższych przyjaciół. Podpowiadamy, jak najlepiej spędzić tę niezwykłą noc w Warszawie.

Spokojny relaks

Wielu mężczyzn preferuje spokojną rozrywkę. Doskonałym przykładem będą zabiegi w ekskluzywnym SPA, które pozwolą zrelaksować się przed stresem związanym z nadchodzącymi zmianami w życiu. Jednak, żeby nie było zbyt poważnie a klimat został zachowany, można obdarować Pana Młodego zabawnymi prezentami, jak gadżety erotyczne lub pamiątkowe koszulki ze zdjęciami lub podpisami. Warto spróbować jednej z gier miejskich, polegających na rozwiązywaniu zagadek, które powiązane są ze zwiedzaniem miasta. Można również wybrać się na rejs stylowym statkiem, podziwiając piękną panoramę Warszawy.  Dobrym pomysłem na zakończenie dnia jest skorzystanie z usług hotelowego kasyna, gdzie można spróbować szczęścia w brydża, ruletkę czy pokera, sącząc drinki. Ta odrobina adrenaliny w ulubionym towarzystwie może być idealną formą zabawy, choć nie dla wszystkich taka opcja będzie wystarczająca. Można to zrobić też inaczej.

Głośno i brudno

Popularnym sposobem na spędzenie „dnia kawalerskiego” są wszelkiego rodzaju ekscytujące atrakcje, które uchodzą za ryzykowne i niebezpieczne, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z miłośnikiem mocnych wrażeń. Nie ma tutaj złych pomysłów, szczególnie w Warszawie, tak pełnej różnych atrakcji. Bez problemu znajdziemy strzelnicę, jeżeli Pan Młody zainteresowany jest bronią. Dla fana samochodów idealnym rozwiązaniem może być dzień spędzony na torze wyścigowym, gokartowym lub dzień na quadach. Dla wielbiciela adrenaliny najlepszym pomysłem będzie lot helikopterem, balonem czy skok ze spadochronem lub na bungee. Ciekawą opcją są również wszelkiego rodzaju „aresztowania”, zaplanowane w każdym szczególe. Zainteresowaniem cieszą się również gry zespołowe, jak paintball czy wizyta w escape roomie. W końcu to ten jeden szalony dzień, kiedy możemy zrobić wszystko i nikt nas nie ocenia. Imprezę można (lub nawet należy) skończyć w jednym z barów, których w Warszawie nie brakuje.

Z klasą

Najpopularniejszym zakończeniem, a często też najważniejszym punktem każdego wieczoru kawalerskiego jest wizyta w klubie nocnym. Dla wielu mężczyzn to obowiązkowy element ostatniej nocy „na wolności”. Warto więc by i miejsce było wyjątkowe. Bardzo znanym punktem na nocnej mapie Warszawy jest Hustler Gentlemen’s Club, gdzie znajdziemy niepowtarzalny amerykański klimat, najwyższą jakość, bezpieczeństwo i szaloną zabawę. Przestronne, eleganckie wnętrza i najpiękniejsze tancerki z pewnością uczynią wieczór kawalerski niezapomnianym wydarzeniem. Dodatkowo możemy spróbować alkoholu z całego świata, potańczyć na parkiecie lub zjeść wyśmienity posiłek w nocnej restauracji w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Szczegóły oraz motyw przewodni imprezy można wcześniej ustalić, co sprawia, że noc z pewnością będzie doskonała. To bez wątpienia najlepsza opcja dla miłośników niegrzecznej zabawy z klasą.

Wieczór kawalerski powinien być wyjątkowym i niepowtarzalnym wspomnieniem- dla przyszłego Pana Młodego, ale też wszystkich uczestników wydarzenia. Pośród tak wielu możliwości każdy bez trudu znajdzie coś odpowiedniego, a to przecież najważniejsze. To w końcu wyjątkowy czas i jedyna taka okazja, która się nie powtórzy.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści