24 października 2021

Jak spędzić wieczór kawalerski w Warszawie?

Wieczór kawalerski bywa jedyną imprezą w życiu, na której można puścić wszelkie hamulce i przeżyć prawdziwą przygodę – oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Ekipy, które zdecydowały się na organizację imprezy w Warszawie mają naprawdę dużo możliwości na zaskoczenie Pana Młodego. Przygotowaliśmy dwa scenariusze wieczorów kawalerskich, które możecie wykorzystać podczas swojego wyjazdu do stolicy. Wolicie szaloną noc w stylu „Kac Vegas”, a może spokojniejszy wyjazd z kolegami?

Wieczór kawalerski pełen wrażeń i przygód

Żywiołowy wieczór kawalerski możecie rozpocząć od… porwania Pana Młodego. Po przyjeździe do stolicy zamówcie taksówkę i udajcie się do wybranego pubu na szybkie before party. Tam zjawią się wynajęci porywacze, którzy zgarną niczego nieświadomego kawalera i przewiozą go z workiem na głowie do wybranego przez Was miejsca. Możecie umówić się, że przyszły Pan Młody ma zostać odstawiony pod hotel, w którym zostawicie swoje rzeczy i ruszycie na dalszy podbój Warszawy.

Po niecodziennym wstępie możecie zabrać przyjaciela na jedną z umówionych atrakcji. Popularnym wyborem na wieczór kawalerski jest wynajęcie autobusu, limuzyny, a nawet statku, które zawiozą Waszą ekipę do kolejnego miejsca. Podróż party busem może być urozmaicona przez seksowny pokaz taneczny, czego z pewnością nie da się zapomnieć. Pojazd może podrzucić Was na bungee lub kawalerski paintball.

Wieczorem zarezerwujcie sobie czas na wizytę w pubie lub klubie nocnym. Druga opcja będzie dobrym wyborem zwłaszcza dla wymagających mężczyzn – w Warszawie funkcjonują takie miejsca, jak Hustler Gentlemen’s Club ze striptizem, oferujące wysoki poziom europejski i obsługę premium. Alternatywą będzie wynajęcie loży w standardowym klubie, gdzie poza alkoholem i specjalnym menu będziecie mogli rozerwać się na parkiecie. Sprawdź klub na wieczór kawalerski w Warszawie.

Spokojny, ale niezapomniany wieczór kawalerski

Warszawa daje możliwość spędzenia wieczoru kawalerskiego bez przygód w stylu „Kac Vegas”. Ekipy nastawione na nieco spokojniejszy przebieg imprezy mogą po przyjeździe do stolicy wynająć ekskluzywną limuzynę z szoferem, który w towarzystwie klubowej muzyki zrobi objazd po mieście i odstawi Was do hotelu. Po zostawieniu swoich rzeczy w pokojach możecie zacząć od wizyty na strzelnicy, gdzie na Pana Młodego czekać będzie mała niespodzianka. Poza standardowym strzelaniem do tarcz możecie przygotować mu cele specjalne w postaci zdjęć… przyszłej żony lub teściów. Na ten krok warto decydować się jedynie wtedy, gdy Pan Młody ma duże poczucie humoru i nie odbierze tego w sposób negatywny. Po strzelaniu możecie udać się do kolejnego punktu dnia – w stolicy działają między innymi gokarty, czy specjalne escape roomy z atrakcjami na wieczór kawalerski. Imprezę warto skończyć w jednym z warszawskich klubów tanecznych w wynajętej przez siebie loży.

Organizatorzy wieczorów kawalerskich w Warszawie powinni zacząć planowanie poszczególnych atrakcji z odpowiednim wyprzedzeniem. Wynajęcie loży w klubie, albo zamówienie strzelnicy to rzeczy, których nie warto pozostawiać na ostatnią chwilę. Dobrze zaplanować też koszty wieczoru kawalerskiego, które zwykle rozkładane są pomiędzy wszystkich uczestników imprezy, poza przyszłym Panem Młodym. Zdecydujcie się na jeden z naszych scenariuszy, bądź sami zaplanujcie niezapomniany wieczór kawalerski w Warszawie!

Artykuł powstał przy współpracy z partnerem serwisu.

Powiązane treści