27 stycznia 2022

Lista 3 najchętniej kupowanych kabin prysznicowych Deante

Z każdym rokiem zauważyć można, że Polacy coraz chętniej decydują się na zakup kabiny prysznicowej zamiast wanny. Oczywiście rozwiązanie takie jest podyktowane kilkoma względami. Kabiny prysznicowe ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, zajmują mało miejsca. Poza tym podczas ich użytkowania zużywa się mniej wody, niż podczas kąpieli w wannie. Jeśli chcesz dowiedzieć się na co zwracać uwagę, wybierając dobrą kabinę prysznicową oraz które modele kabin Deante są godnymi polecenia – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Na co zwrócić uwagę wybierając kabinę prysznicową?

Na rynku znajdują się kabiny prysznicowe, o których możemy ogólnie powiedzieć, że są gorszej jakości, oraz takie których użytkowanie jest prawdziwą przyjemnością. Wiele osób nie zwraca uwagi na parametry techniczne produktów, a jednak to właśnie one mają bezpośredni wpływ na komfort użytkowania, na funkcjonalność kabiny, a także i na jej wygląd. Z tych względów przed dokonaniem wyboru, należy się z nimi zapoznać. Po to, by wybrana kabina prysznicowa dobrze spełniała swoją funkcję przez wiele lat, a nie tylko miesięcy.

kabina polokragla deante funkia

Należy zwrócić uwagę na materiał oraz grubość z jakiego zostały wykonane ścianki. Najkorzystniej, jeśli będzie to szkło hartowane o grubości ok 5-6 mm. Poza tym dobrze, jeśli szkło posiada specjalna powłokę ochronną. Ma ona działanie hydrofobowe i znacznie ułatwia czyszczenie. Dzięki ochronnej powłoce na powierzchni szkła nie pozostają mało estetyczne zacieki z mydła. Warto zwrócić uwagę również na system jezdny czy jakość zastosowanych profilii. Jednymi z lepszych jak podkreślają eksperci są kabiny prysznicowe Deante, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

kabina kwadratowa deante abelia

Polecane kabiny prysznicowe marki Deante

W ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajduje się szeroki wybór kabin prysznicowych Deante. Niektóre z nich jedna cieszą się większą popularnością i zainteresowaniem ze strony klientów. Zalicza się do nich:

  • Kabina prysznicowa półokrągła Deante Funkia – ten model kabiny pasuje praktycznie do każdej łazienkowej aranżacji, zarówno do łazienek nowoczesnych, klasycznych czy utrzymanych w stylistyce skandynawskiej. Kabina wyposażona jest w drzwi z funkcją cichego domykania. Poza tym posiada podwójnie łożyskowane rolki.
  • Kabina prysznicowa Deante Abelia – model ten sprawdzi się idealnie w nowoczesnych wnętrzach. Kabina Abelia posiada ochronną powłokę, co jest jej dużym atutem. Listwa aluminiowa maskuje idealnie mocowania. Kabinę prysznicową można montować na, jak i bez brodzika. W ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl model ten znajduje się w atrakcyjnej cenie.
  • Kabina kwadratowa Deante Kerria – model ten wyposażony jest w profil wyrównujący U, na szybach znajduje się powłoka ochronna, elementy montażowe są maskowane. Sam model kabiny prezentuje się nowocześnie i jest niezwykle funkcjonalny.

Materiał partnera.

Powiązane treści