22 listopada 2021

Prezenty religijne pod choinkę inspiracje

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia piękny czas! Wypełnione radością i miłością stanowią bowiem idealną okazję do spędzenia czasu w gronie najbliższych i obdarowania ich drobnymi upominkami. Jako że my sami uwielbiamy wręczać prezenty, postanowiliśmy ułatwić wam całą sprawę i przygotować krótki przegląd 6 najciekawszych pomysłów na prezenty religijne pod choinkę. Sprawdźcie koniecznie nasze najświeższe propozycje!

Różaniec w etui

Wyjątkowy różaniec nie bez powodu znalazł się na pierwszym miejscu w naszym przeglądzie najlepszych prezentów religijnych… To bowiem idealna propozycja na upominek pod choinkę dla osoby wierzącej. Symbolizuje wiarę w Boga, będąc jednocześnie czymś tak wyjątkowym! Drewniany bądź wysadzany eleganckimi kamieniami różaniec możecie podarować bez względu na okazję, wywołując przy tym uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Jaki różaniec wybrać na prezent? Warto postawić na rozwiązanie dopasowane do charakteru i indywidualnych upodobań osoby wierzącej. Dobrze, aby został on umieszczony w ozdobnym etui. Tym sposobem ryzyko zabrudzenia czy zniszczenia go zniknie raz na zawsze!

Biżuteria religijna

Wbrew pozorom biżuteria religijna nie została stworzona wyłącznie z myślą o kobietach. Srebrne łańcuszki z krzyżykiem i bransoletki możecie śmiało podarować również mężczyznom. Co zatem proponujemy? Bransoletka z dziesiątką różańca lub wyjątkowym cytatem z Pisma Świętego to zdecydowanie doskonały wybór. Możecie być tego pewni! Ciekawym rozwiązaniem w tym przypadku może okazać się dodatkowa personalizacja pod postacią grawera. Sprawi, iż nawet najzwyklejszy upominek stanie się po prostu niezwykły! Jeśli srebrna bransoletka nie wchodzi w grę, rozważcie zakup naszyjnika z wizerunkiem ulubionego świętego.

Produkty klasztorne

Kolejną świetną propozycją na prezent religijny pod choinkę są… produkty klasztorne! Wyprodukowane pod okiem zakonników i zakonnic artykuły spożywcze to coś, czego każdy z nas powinien spróbować przynajmniej raz w życiu. Mnisi dokładają bowiem wszelkich starań, aby produkty te cechowały się nie tylko najwyższą jakością, a także wyjątkowym smakiem i zapachem. Tutaj macie jednak szerokie pole do popisu! Możecie podarować bliskim produkty pszczelarskie, herbaty z klasztorów włoskich, olejki eteryczne czy piwo trapistów, którego produkcja po dziś dzień opiera się na ściśle strzeżonych recepturach. Co wy na to? My jesteśmy na tak!

Koszulka z motywem religijnym

Wyjątkowe koszulki bawełniane to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza jeśli szukacie sprawdzonego upominku pod choinkę. Internet to prawdziwa skarbnica wiedzy, a o znalezienie firmy zajmującej się nadrukami na odzieży wcale nie będzie tak trudno. Jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia! Możecie nadrukować na T-shircie motywujący cytat z Biblii lub pokusić się o wizerunek świętego. Dobrze, aby koszulka została wykonana z bawełny, a nadruk był precyzyjny!

Pismo Święte

Poszukiwania prezentu religijnego na święta nie należą do łatwych. To fakt! Jeśli zależy wam na sprawieniu bliskiej osobie radości poprzez uniwersalny, a zarazem ponadczasowy upominek – rozważcie zakup Pisma Świętego w nowym wydaniu. Zadbajcie, by zostało ono umieszczone w skórzanym etui, które uchroni prezent przed zniszczeniem. Taki upominek religijny ucieszy każdego katolika. Gwarantujemy!

Ikona religijna

Obrazy sakralne przedstawiające sceny biblijne czy świętych mogą okazać się naprawdę trafionym rozwiązaniem. To jednak nie tak chętnie się na nie decydujemy… Niesłusznie! Ikona religijna może stanowić nie tylko doskonałą propozycję prezentu pod choinkę, lecz także niesamowity element dekoracyjny. Tym sposobem osoba obdarowana będzie mogła stworzyć w swoim domowym zaciszu kącik religijny, nadając przy tym codziennej modlitwie nowego znaczenia.

Najlepsze prezenty religijne pod choinkę to te od serca i nie sposób temu zaprzeczyć!

Treść promowana.

Powiązane treści