19 kwietnia 2021

Seks na odległość. Jak sobie radzić i o czym warto wiedzieć.

W dobie globalizacji i powszechnej cyfryzacji odległość nie pełni praktycznie żadnej bariery do komunikacji. Czasy, w których do wymiany informacji konieczne było bezpośrednie spotkanie bezpowrotnie minęły. Jest to niewątpliwa zaleta obecnie znanego nam świata. Postęp technologiczny i powszechny dostęp do Internetu sprawił, że w każdej chwili i z każdego miejsca jesteśmy w stanie skontaktować się z osobą po drugiej stronie świata. Daje to szereg nowych możliwości i rozwiązań praktycznie w każdej sferze życia, także w tej intymniej. Tajemnice alkowy od zarania dziejów pobudzały wyobraźnię i wzbudzały emocje. Czy w obliczu możliwości jakie daje nam współczesna komunikacja, ludzie są w stanie zachować intymne relacje na odległość? Wszak seks z założenia jest aktem fizycznej bliskości. Wydawać by się mogło, że jest to niemożliwe, jednak natura nie lubi próżni. Seks na odległość to kolejny wyznacznik zmieniającego się świata i ludzkich potrzeb. Dostępne na wyciągnięcie ręki telefony są tego najlepszym przykładem.

Seks telefon jako substytut fizycznej bliskości.

Jak się okazuje, wynalazca telefonu Aleksander Bell, zrobił dla ludzkości o wiele więcej niż tylko możliwość zdalnej komunikacji jako takiej. Dzisiaj rozmowy telefoniczne to także dobry sposób na rozładowanie napięcia seksualnego. Seks telefon stał się alternatywą dla bliskości fizycznej. Nie bez przyczyny. Pozwala na natychmiastowe zaspokojenie potrzeb seksualnych. Nie wymaga wychodzenia z domu ani przygotowań i przede wszystkim umożliwia bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem, czym wygrywa starcie z filmami pornograficznymi. Warto wiedzieć, że seks telefon to w dzisiejszych czasach norma w kontaktach seksualnych.

O czym warto wiedzieć na temat seksu na odległość.

Przez długi czas seks był tematem tabu. Obecnie jest zupełnie inaczej. Purytańska część społeczeństwa może na widok tego słowa dostać wypieków na twarzy, natomiast coraz więcej osób podchodzi do tematu seksu z dystansem i nie wstydzi się mówić o swoich potrzebach. Biorąc pod uwagę zmieniające realia, a także relacje międzyludzkie można dojść do wniosku, że seks na odległość to norma. Nie stanowi żadnej bariery intymności ani nie ostudza pożądania. Co więcej, jest powodem do zmiany pewnych nawyków, w tym otwartości na nowe doznania. Należy pamiętać, że oprócz seks telefonu istnieje cała masa innych rozwiązań pozwalających na rozładowanie napięcia seksulanego na odległość. W dzisiejszych czasach, możliwości związane ze „zdalnym” seksem są praktycznie nieograniczone i zależą od wyobraźni i temperamentu danego człowieka. Jak zatem poradzić sobie z tą kwestią?

Ważne jest bezpieczeństwo.

Choć niewątpliwie seks jest jednym z najprzyjemniejszych ludzkich doznań, należy mieć na uwadze że każde działanie podejmowane pochopnie może stanowić ryzyko. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji intymnych, w których konieczne jest zaufanie. Zarówno seks telefon jak i inne formy seksu na odległość nie mogą stanowić zagrożenia. Dzięki temu można w pełni oddać się płynących z nich przyjemnościom.

Treść promocyjna.

Powiązane treści