6 sierpnia 2021

Smaczna woda na wyciągnięcie ręki? Sięgnij po Dafi Astra Unimax!

Szukasz dzbanka filtrującego, który zmieni codzienność twoją i twoich bliskich? Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie dzbanek Astra Unimax. Swoje poszukiwania możesz zacząć od wpisania w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejść bezpośrednio na stronę producenta

Dzbanek z filtrem na wodę – dlaczego warto?

Dlaczego warto sięgnąć po produkt polskiej marki Dafi? Ponieważ nie tylko wspierasz lokalną gospodarkę, ale i stawiasz na sprawdzone rozwiązania, poparte ponad 30-letnią obecnością na rynku, regularnymi badaniami i testami. Dzięki temu wybierając dzbanek Astra Unimax, masz pewność, że łączy on w sobie bezpieczeństwo, skuteczność i niezwykły design. To funkcjonalny sprzęt kuchenny, który sprawdzi się każdego dnia. Zamknięty w nim filtr Standard Unimax za pośrednictwem aktywnego węgla usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, górna pokrywa filtra wychwytuje zanieczyszczenia mechaniczne, a żywica jonowymienna wychwytuje związki odpowiedzialne za kamień kotłowy. Gdy wiesz już, co daje ci sam filtr, czas skupić się na dzbanku Astra Unimax – co sprawia, że jest wyjątkowy?:

-3,0, dzięki której nie tylko ty zaspokoisz pragnienie, ale i twoi najbliżsi

– dzbanek z filtrem pozwala regularnie nawadniać organizm (smaczna woda na wyciągnięcie ręki)

– nowoczesny design sprawia, że dzbanek doskonale wkomponuje się do wystroju każdej kuchni

-dzbanek z filtrem na wodę pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze, czas oraz zatroszczyć się o środowisko (przez ograniczenie produkcji jednorazowych opakowań, w które rozlewana jest woda dostępna w sklepach)

Wiesz już, jakie funkcje może spełniać dzbanek filtrujący (dzbanek dafi classic), na koniec chcemy ci pokazać kolejne możliwości – a mianowicie filtry, które możesz dobierać według swoich oczekiwań i preferencji.

Filtr do dzbanka (dzbanek dafi classic) – poznaj je wszystkie

Dzbanek Astra Unimax pozwala zastosować szerokie spektrum filtrów, które w zależności od potrzeb rozwiążą wiele twoich problemów oraz dostarczą to, co najlepsze – smaczną filtrowaną wodę kranową (4 rodzaje filtrów do dzbanka):

– Filtr Standard (oczyszcza wodę kranową i znacznie redukuje twardość wody)

– Alkaliczny pH+ Classic (redukuje chlor i związki organiczne oraz podwyższa pH wody)

– Magnezowy Mg+ Classic (oczyszcza i wzbogaca wodę kranową w jony magnezu)

– AGD+ Classic (zmiękcza wodę kranową, przez co skutecznie chroni urządzenia AGD przed kamieniem kotłowym)

Mnogość rozwiązań sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Bo przecież każdego dnia możesz odkrywać coś nowego!

Czy przekonał cię dzbanek Astra Unimax? Wpisz w wyszukiwarce dzbanek dafi classic lub wejdź bezpośrednio na stronę producenta https://sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace/astra-unimax-3-0-l-led-bialy.html. Pamiętaj, twoje wybory mają znaczenie dla ciebie i dla planety!

Artykuł gościnny.

Powiązane treści