23 marca 2021

Masturbatory Tenga – co to jest?

Rynek gadżetów erotycznych rozrasta się w ekspresowym tempie, zarówno tych dla mężczyzn jak masturbatory czy pierścienie erekcyjne, dla kobiet pozwalając im na przyjemność jakiej potrzebują oraz coraz bardziej popularnych zabawek erotycznych dla par. W dobie pandemii koronawirusa popyt na gadżety erotyczne, które pozwalają zredukować stres, przeżyć indywidualną przyjemność, jest nawet o 60% większy niż jeszcze w 2019 roku, gdzie nikt nie przewidywał ograniczeń i izolacji.

Masturbatory dla mężczyzn to gadżety erotyczne zaprojektowane, by maksymalnie ułatwić i wzmocnić przyjemność płynącą z męskiej masturbacji. Zazwyczaj są to gadżety o dość wulgarnym i prymitywnym wyglądzie. Dlatego też twórca marki Tenga Koichi Matsumoto, japoński sprzedawca samochodów wpadł w 2002 roku na pomysł, aby stworzyć unikalne masturbatory dla mężczyzn, które będą świetnie wyglądać oraz pomagać w osiąganiu niespotykanych orgazmów.

Kilka lat zajęła mu praca nad tworzeniem i prototypami swoich pomysłów na gadżety dla panów, by w 2005 roku wypuścić na rynek japoński pierwsze masturbatory Tenga, a mianowicie słynne do dziś Tenga CUP. Wszystkie produkty rozeszły się jeszcze w przedsprzedaży, a pierwsza partia liczyła niebagatela 50.000 sztuk. W pierwszym roku działalności firma sprzedała w sumie milion masturbatorów Tenga, które stały się niekwestionowanym hitem, wśród gadżetów erotycznych dla panów.

Masturbatory TENGA produkowane są z unikalnego tworzywa zwanego elastomerem, który jest niezwykle gładki, przyjemny w dotyku i mocno elastyczny. Swoją strukturą przypomina ludzką skórę, jednocześnie jest łatwy w czyszczeniu, trwały i hypoalergiczny. Nie są to również banalne zabawki dla panów, gdyż swoimi kształtami nie przypominają klasycznych masturbatorów kojarzących się z tanim sex shopem i wulgarnością.

TENGA Egg to najmniejszy i najtańszy masturbator Tenga, który przypomina kształtem oraz wielkością niepozorne jajeczko w twardej skorupce. Po otwarciu twardego, ochronnego opakowania widzimy miękkie jajeczko z elastomeru o niesamowicie przyjemnej w dotyku strukturze. Jednak to co sprawia największą przyjemność podczas masturbacji ukryte jest w środku Tenga Egg. To stymulujące wypustki o różnorakim kształcie i sile stymulacji, którą każdy użytkownik masturbatora Tenga może dobrać indywidualnie do swoich preferencji. Są to zarówno delikatne kropeczki, które ledwie muskają penisa po mocne pręgi i wyżłobienia, króre dostarczają mu zdecydowanej i mocnej stymulacji.

Masturbatory Tenga z linii SPINNER to innowacyjne gadżety, które niejako skręcają się na członku podczas wykonywania ruchu naciągającego. Podobnie ja Tenga Egg – Spinnery wykonanego są z elastomeru, jednak w swoim wnętrzu SPINNER posiada sprężynę, która w zależności od wybranego modelu daje efekt zakręcania się na penisie. W serii tenga mamy do wyboru 3 wiariany masturbatorów. Najmnocniejszy „skręt” czyli również stymulację oferuje model TETRA, średni poziom intensywności to HEXA, najdelikatniejszy zaś jest SPINNER SHELL. Są to wielorazowe masturbatory Tenga, które przy odpowiednim użytkowaniu oraz higienie mogą posłużyć użytkownikowi przez wiele lat. Tenga Spinner to zatem model, dający mocną stymulacją, za stosunkowo niską cenę, średni koszt masturbatora wha się od 90-120zł.

TENGA Flip Orb to najbardziej zaawansowana linia masturbatorów Tenga, jest również najdroższym produktem marki. Flip Orb to nowoczesny i designerski produkt dla panów, który można otworzyć, aby zobaczyć jak wygląda od wewnątrz, ale przede wszystkim by dokładnie go umyć oraz nałożyć do wewnątrz ulubiony lubrykant. Masturbator Tenga Flip Orb posiada plastikową obudowę z otworem na penisa oraz dwoma przyciskami, które mogą jeszcze bardziej zwiększyć męskie doznania. Za to w środku w miękkim elastomerze umieszczone są twardsze kuleczki, które ocierając się o przyrodzenie dostarczają mu stymulujących bodźców nowego rodzaju. Wielu panów po testach tego właśnie masturbatora Tenga stwierdziło, że jest to ich najlepsza zabawka i nie zamienią jej na żadną inną.

Marka Tenga stale się rozwija i nie poprzestaje na laurach. Zespół ekspertów i konstruktorów stale zaskakuje świat gadżetów erotycznych nowymi rozwiązaniami i innowacjami. Ciekawe czym zaskoczą nas w tym roku?

Treść promocyjna.

Powiązane treści