18 grudnia 2020

Optimum Nutrion Creatine – rośnij w siłę

Ćwicząc staramy się osiągnąć zamierzone cele. Odpowiednio dostosowana dieta i plan treningowy, pozwalają nam przybliżać się do nich znacznie skuteczniej. Jeżeli dołączymy do tego odpowiednią suplementację, będziemy mogli podziwiać efekty nieco szybciej. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać produkt np. typu Optimum Nutrion Creatine, który pomoże poprawić wyniki siłowe.

Czy suplementacja ma wpływ na efekty treningów?

Każdy kto chodził lub chodzi na siłownie wie, że odpowiednio dostosowana dieta w połączeniu z dobrze ułożonym treningiem to recepta na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Czasami jednak trzeba nieco sobie dopomóc, a dokładniej naszemu organizmowi, poprzez stosowanie odpowiednich odżywek, jak chociażby Optimum Nutrion Creatine.

Suplementacja to nic innego jak dostarczacie określonych minerałów lub ich związków do organizmu. W zależności od potrzeb, stosuje się różne suplementy. Jednakże zadaniem każdego jest w zależności od przeznaczenia, wspomaganie ćwiczącego w treningu lub regeneracji potreningowej.

Osoby chcące poprawić swoje wyniki siłowe, a ponadto nasilić rozbudowę swojej tkanki mięśniowej, wybiorą kreatynę, jak np. Optimum Nutrion Creatine. W tym wypadku jest to monohydrat kreatyny, ale można znaleźć także takie preparaty jak Olimp Creatine Xplode, który jest tzw. stakiem kreatynowym. Oznacza to, że w jednym preparacie można odnaleźć kilka form kreatyny.

Z kolei Ci, którzy dopiero robią masę pod redukcje, zapewne zainteresują się produktami typu mass gainer. Ich zadaniem jest wspomaganie w tworzeniu się tzw. masy jakościowej, czyli takiej którą najłatwiej będzie przetworzyć w tkankę mięśniową. Reprezentantem tego typu produktu jest np. Mutant Mass.

Optimum Nutrion Creatine, Mutant Mass i inne – jak należy stosować?

Każdy z preparatów posiada stosowną ulotkę, do której należy się zastosować. Przekraczanie dopuszczalnych dawek może być niebezpieczne dla ćwiczącego.

Jeżeli zależy nam, by odpowiednio dobrać suplementy – warto skontaktować się ze specjalistą. Osoba mająca odpowiednią wiedzę, będzie wiedziała, co okaże się lepszym rozwiązaniem dla nas i doradzi, czy np. powinniśmy wybrać Optimum Nutrion Creatine czy Olimp Creatine Xplode. Odpowiednio dopasowana do siebie dieta, suplementacja i treningi, pozwolą osiągnąć znacznie lepsze efekty, niż przy ćwiczeniu opartym o sam trening.

Musimy także pamiętać, że regularnie ćwicząc i stosując suplementację, co jakiś czas powinniśmy przechodzić badania kontrolne. Pozwalają one na kontrolowanie swojego stanu zdrowia, a także odpowiedniego dopasowywania dawek lub typów odżywek.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści