27 maja 2022

Prezent z podziękowaniem dla świadka. Co wybrać?

Dobry pomysł na prezent dla świadka musi być przynajmniej do pewnego stopnia zaskakujący – w końcu to sposób na to, aby wyrazić swoją wdzięczność za całe wsparcie i zaangażowanie, za całą pomoc w przygotowaniach do ślubu. Zdecydowanie więc upominek po prostu nie mógłby być zwyczajny!

Wiadomo, jaki prezent dla świadka powinien być, wiadomo też, jaki być nie powinien. Wszystko to jednak co najwyżej rozważania teoretyczne, bo pomysłu jak nie było do tej pory, tak nie ma wciąż. Czas więc rozwiązać odwieczny dylemat… i zasugerować, że najlepiej sprawdzi się prezent personalizowany.

Możliwości, jeśli chodzi o pomysł na prezent dla świadka, jest oczywiście wiele i z całą pewnością nie dałoby się wybrać z nich tego jednego-najlepszego. Można natomiast sprawić, że każdy wybrany stanie się pod pewnymi względami wyjątkowy. To zasługa samodzielnie wybranych napisów – lub w niektórych przypadkach także i fotografii – które znajdą się na podarunku. Na tym właśnie polega personalizacja.

Dlaczego warto? Dlatego że to sposób na to, by uczynić podarunek wyjątkowy. To również sposób, by pokazać obdarowywanej osobie, że włożyło się nieco zaangażowania w przygotowanie prezentu – że nie kupiło się pierwszego lepszego gadżetu ze stacji benzynowej, a postarało bardziej. Nie ma osoby, która by tego faktu nie doceniła!

Pomysł na prezent dla świadka – personalizowany

Co więc wybrać?

Jedną z doskonałych i cieszących się popularnością propozycji jest whisky na prezent PODZIĘKOWANIA DLA ŚWIADKA. Choć oczywiście również wśród pań zdarzają się koneserki tego trunku, to jednak trudno zaprzeczyć temu, że uchodzi on za szczególnie męski. Szukając więc upominku dla świadka na ślubie – zwłaszcza po wymagającym wieczorze kawalerskim – butelka whisky będzie jak znalazł. A już w szczególności butelka ozdobiona spersonalizowaną etykietą… albo butelka zamknięta w eleganckiej skrzynce prezentowej. Każda z tych opcji jest dobra.

Innym, równie eleganckim pomysłem na upominek jest szkatułka na zegarki PREZENT DLA ŚWIADKA WESELNEGO. To kolejna z rzeczy, którym trudno odmówić szlachetnego wyrazu, a także praktycznego zastosowania. Niemal każdy dżentelmen posiada więcej niż jeden zegarek, zakładając wybrany w zależności od tego, który akurat lepiej pasował mu będzie do danego garnituru. Pozostałe zegarki trzeba jednak w bezpieczny sposób przechować – i do tego właśnie przyda się rzeczona szkatułka.

Oczywiście nigdzie nie jest powiedziane, że prezent dla świadka musi być elegancki. Równie dobrze można postawić na coś bardziej humorystycznego – każda opcja jest dobra. Najważniejsze jednak, by pamiętać o tym, co liczy się najbardziej, czyli o szczerych intencjach. O emocjach i odczuciach, jakie wyrażać ma upominek. Dlatego warto starannie dobrać umieszczoną na nim dedykację – tak aby przekazać podziękowanie, a jednocześnie pokazać bliskiej osobie, jak bardzo docenia się jej wkład w uroczystość.

Dlatego – jeżeli uroczystość coraz bliżej i potrzebny Ci dobry pomysł na prezent dla świadka – już dzisiaj zajrzyj na Crazyshop.pl i pozwól się zainspirować!

Materiał reklamowy, pochodzący od partnera serwisu.

Powiązane treści