24 maja 2021

Spinka do krawata – jaką wybrać?

Ten męski dodatek nie cieszy się ogromną popularnością w Europie, jednakże można zauważyć, że jest on bardzo często używany przez różne ważne osobistości w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii. Poza tym, że spinka do krawata ma praktyczne zastosowanie, jest też ciekawym elementem ubioru na różne okazje. Ta moda powoli wkracza w nasz region, więc warto zainteresować się tym tematem, a może nawet zaopatrzyć się w swój spersonalizowany dodatek. Z elegancką spinką do krawata na pewno będziesz błyszczeć w towarzystwie!

Klasyczne spinki

Jeśli celujesz w eleganckie stroje i spinka do krawata powinna być minimalistyczna, postaw na gładką wersję tej biżuterii. Dzięki temu, że mężczyźni zazwyczaj nie noszą tak dużo biżuterii jak kobiety, mogą sobie pozwolić na różne kolory złota na swoich spinkach; w końcu nie będą musieli się martwić, jak dopasować je do kolczyków w innym odcieniu kruszcu! Warto wziąć pod uwagę pozłacane srebro, gdyż ma ono dość delikatną barwę i nie będzie nadmiernie zwracać uwagi naszych współpracowników podczas ważnych spotkań. Jeśli masz już swój ulubiony metal szlachetny, będziesz miał ułatwiony wybór. Dla panów, którzy lubują się w platynie czy białym złocie, proponujemy sprawdzenie ofert ekskluzywnych jubilerów, aby mieć pewność, że wybrane spinki będą możliwie najwyższej jakości. W końcu to nie byle jaki dodatek! Będzie Ci towarzyszył w każdym ważnym spotkaniu biznesowym, eleganckiej randce czy wyjściu do opery z ukochaną.

Spinki ze zdobieniami

Spinka do krawata posiadająca zdobienia może być idealna dla mężczyzny, który lubi się wyróżniać i jest pewny siebie. W takim przypadku należałoby postawić na złoto, które jest ponadczasowe i eleganckie niezależnie od okazji. Decydując się na taki poważny zakup, trzeba zwrócić uwagę na długość spinki – noszenie luksusowej biżuterii w nieodpowiedni sposób raczej nie byłoby dobrze odebrane. Spinka do krawata powinna być dopasowana do jego szerokości, tak, aby nie była ani za krótka, ani za długa. Polecamy znalezienie jubilera, który będzie w stanie podejść indywidualnie do naszego zamówienia. Z pewnością można tutaj pochwalić sklep SAVICKI, który jest w stanie spersonalizować każdą biżuterię, dzięki temu, że posiada swoje pracownie w Polsce. Poza tym, na jego stronie możesz także poprosić o pomoc ekspertów w tej dziedzinie, którzy na pewno będą potrafili pomóc nawet w najtrudniejszych wyborach.

Materiał reklamowy, przygotowany przez partnera serwisu.

Powiązane treści