30 sierpnia 2020

Zaspokojenie partnerki krok po kroku czyli jak zrobić minetkę?

Seksualne zaspokojenie kobiety to coś co chciałby osiągnąć każdy mężczyzna. Niestety często jest tak, że nawet mimo starań partnerka nie może osiągnąć odpowiedniego orgazmu. Według badań tylko 33% osiąga go przy klasycznym stosunku. Oznacza to, że kobieta do pełni szczęścia potrzebuje dodatkowej pomocy faceta oraz jego pieszczot. Bardzo dobrym sposobem na osiągnięcie tego stanu u kobiety jest seks oralny w jej stronę czyli tak zwana minetka. Tutaj jednak również pojawia się pełen haczyk, a mianowicie samo zejście niżej nie sprawi, że partnerka będzie krzyczeć z rozkoszy. Do osiągnięcia tego stanu potrzebna jest pewna wiedza, o której powiemy w dalszej części artykułu.

Rozgrzewka

Z seksem jest bardzo podobnie jak z ćwiczeniami (w sumie i to i to jest swego rodzaju aktywnością fizyczną). A mianowicie w obu tych przypadkach potrzebna jest dobra rozgrzewka. Kobiety w kwestii orgazmów są bowiem znacznie bardziej skomplikowane od mężczyzn. Panom na dobrą sprawę wystarczy chwila by osiągnąć spełnienie podczas gdy kobiety potrzebują na to znacznie więcej czasu. Niektórych może to zdziwić ale partnerka nie będzie miała orgazmu przy samej penetracji i pchnięciach…po prostu nie, ona potrzebuje znacznie więcej.

Orgazm kobiety odbywa się dzięki jej łechtaczce. Miejsce to powinno być poruszane, łaskotane oraz głaskane. Tak naprawdę metoda jest tutaj kwestią indywidualną. Jak więc się za nią zabrać? Na samym początku warto zacząć od pocałunku w usta i szyję, a także ciepłych słów w stronę partnerki. Mówienie jej, że jest piękna, seksowna, atrakcyjna i gorąca z pewnością pomoże jej w rozluźnieniu się, a także sprawi pierwsze podniecenie. Następnie warto skupić się na piersiach partnerki. U części kobiet sutki są bowiem bezpośrednio połączone z łechtaczką czyli miejscem, którym należy zająć się w następnej kolejności. Łechtaczka wyglądem przypomina różową gumkę od ołówka, która znajduje się na samym wierchu kobiecości partnerki.

Technika

Nie ma jednej uniwersalnej techniki robienia kobiecie dobrze ustami. Dlatego też różne rodzaje dotyku mogą wywołać orgazm u partnerki. Warto więc wypróbować wiele wariantów aby mieć pełen ogląd sytuacji. Jakie zatem techniki stosowane są przy minetce?

Na dobry początek można użyć palców po czym przejść do języka. Duża część kobiet lubi wcieranie oraz lizanie ruchami „w górę i w dół”. Minetkę można więc rozpocząć od subtelnego pieszczenia językiem jej kobiecości po czym przejść do nacisku o średnim natężeniu. Partnerka będzie również zadowolona z pocierania skóry znajdującej się ponad „kapturem” waginy, który umiejscowiony jest dokładnie na łechtaczce.

Nie każda kobieta lubi jednak samo naciskanie łechtaczki (tak jak przycisku w windzie). Dla części kobiet taki dotyk będzie po prostu zbyt mocny ze względu na duże dokrwienie i wrażliwość tego miejsca. Jednakże znajdą się i takie panie, dla których to właśnie bezpośrednia stymulacja będzie najlepszą drogą do osiągnięcia orgazmu. Dlatego ważna w tej kwestii jest komunikacja.

Innym popularnym sposobem na zadowolenie kobiety oralnie jest ruch okrężny. Polega on na wykonywaniu ruchów językiem wokół samej łechtaczki. Kolejną ciekawą techniką jest również ta „z boku na bok” czyli polegająca na lizaniu kobiecości partnerki poziomo. Obie techniki dobrze wykonywać z raz mniejszą a raz większą częstotliwością i naciskiem.

Pozycja

Tak samo jak w przypadku seksu klasycznego istnieje wiele pozycji, w których można zadowolić partnerkę. Najczęściej spotykaną jest oczywiście ta, w której partnerka leży na plecach a partner zajmuje się jej kobiecością. Innymi wariantami jest pozycja, w której to mężczyzna leży na łóżku, a kobieta siada na nim w taki sposób, żeby miał on jej waginę tuż przy ustach. Minetkę można również wykonywać w pozycji na czworaka dzięki czemu partner ma możliwość lizania waginy partnerki od tyłu co często jest dużym i potrzebnym urozmaiceniem. Kolejną pozycją do wykonywania minetki jest pozycja, w której kobieta stoi bądź opiera się o mebel, a jej partner liże ją klęcząc bądź siedząc. W tym przypadku warto aby mężczyzna wyposażył się w poduszkę aby po wszystkim nie miał problemów z chodzeniem.

Jak długo to robić?

Tutaj ponownie najważniejsza jest komunikacja. Mężczyzna powinien ustanowić pewien rytm po czym powiedzieć delikatnie partnerce aby wzięła kilka głębszych oddechów. Nasilające się podniecenie (jesteś wtedy na najlepszej drodze do zaspokojenia partnerki) można rozpoznać poprzez głębsze oddychanie, stękanie oraz jęki. Przy takich oznakach należy kontynuować pieszczoty aż do momentu naprężenia się całego ciała.

Jak widać możliwości na zaspokojenie partnerki jest aż nadto. Teraz wystarczy tylko odpowiedni nastrój no i oczywiście praktyka. Jeśli para nie ma doświadczenia w tym rodzaju seksu z pewnością będzie potrzebny czas na dokładniejsze poznanie siebie i swoich upodobań. Jednak prędzej czy później uda się dopasować odpowiednie techniki i pozycję aby osiągać jak najlepsze wyniki w sypialni co z pewnością wpłynie pozytywnie również na inne aspekty wspólnego życia.

Powiązane treści

Salon tatuażu

Salon tatuażu

W dzisiejszych czasach salon tatuażu to miejsce, w którym można wyrazić swoją osobowość, upamiętnić ważne wydarzenia...

czytaj dalej