25 maja 2021

Ford Galaxy III – minivan dla wymagających

Planując zakup minivana, warto wziąć pod uwagę sprawdzone modele o świetnych właściwościach jezdnych oraz atrakcyjnym wyglądzie. Ford Galaxy trzeciej generacji to jedno z najpopularniejszych tego typu aut. Czym się wyróżnia na tle konkurencji

Ford Galaxy III – udana premiera i lifting

Ford Galaxy trzeciej generacji zadebiutował w 2015 r. W porównaniu z „dwójką” zmienił się bardzo pod wieloma względami. Przede wszystkim otrzymał nowe wnętrze oraz nową przednią i tylną część nadwozia. Oprócz tego ulepszono w nim wyposażenie, nie zapomniano również o rozwiązaniach mających na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy. Wygląd Galaxy III poprawiono w 2019 r. Był to lifting zakrojony na dosyć szeroką skalę – objął m.in. zderzak oraz wyposażenie. Przy okazji wzbogacono także gamę jednostek napędowych.

Ford Galaxy III – wygodne auto dla rodziny i nie tylko

Klienci salonu Auto Plaza, którzy zdecydowali się na zakup Forda Galaxy III, chwalą to auto za dobre właściwości jezdne będące zasługą sprężystego zawieszenia. W środku zastosowano miękkie materiały wykończeniowe, które podnoszą komfort kierowcy oraz pasażerów. Samochód jest niezwykle praktyczny, a przy tym przestronny. Siedzenie kierowcy umieszczone jest dość wysoko, co zapewnia lepszą widoczność i z dużym wyprzedzeniem pomaga dostrzec przeszkody na drodze. Warto tutaj przy okazji przypomnieć, że Galaxy należy do grona największych minivanów na rynku, w związku z czym doskonale wypada zarówno w roli samochodu rodzinnego, jak i pojazdu zasilającego firmową flotę. Galaxy III występuje w trzech wersjach wyposażeniowych: Zetec, Titanium oraz Titanium X.

Ford Galaxy III – minivan z klasą

Ogromnym atutem Forda Galaxy III jest niska awaryjność. Oczywiście właściciel musi liczyć się z ryzykiem awarii, niemniej na ogół nie są to awarie generujące pokaźne wydatki. Jednostki napędowe są praktycznie niezawodne, a do tego auto nie spala zawrotnych ilości paliwa. Dzięki temu koszty jego eksploatacji utrzymują się na całkiem przyzwoitym poziomie.

Materiał reklamowy, przygotowany przez partnera serwisu.

Powiązane treści