24 czerwca 2021

Jaki męski portfel najlepiej sprawdzi się podczas wyjazdu?

Okres wakacyjny zachęca do wyjazdów, podczas których relaksujemy się i odpoczywamy. Taka atmosfera może sprawić, że będziemy bardziej rozkojarzeni i mniej uważni. Jak chronić się przed kradzieżą podczas błogich, letnich dni? Na pewno warto być przezornym i przed wyjazdem przede wszystkim zaopatrzyć się w odpowiedni portfel.

Jaki portfel zabrać ze sobą na wyjazd? 

Czym powinien cechować się praktyczny portfel, który doskonale sprawdzi się podczas wyjazdu? Obok aspektu wizualnego trzeba koniecznie zwracać uwagę na szereg istotnych, użytecznych kwestii. Otóż portfel powinien przede wszystkim:

  • być wykonany z trwałego materiału wysokiej jakości,
  • mieć mocne, niezawodne zapięcie,
  • posiadać wydzielone, pojemne miejsce na banknoty i bilon,
  • zawierać odpowiednią ilość kieszonek na standardowe karty kredytowe, debetowe, stałego klienta itp.,
  • posiadać kieszenie na dokumenty o większym formacie, jak na przykład dowód rejestracyjny,
  • być zaopatrzony w nowoczesny, zapewniający bezpieczeństwo system RFID secure.

Najbardziej popularne portfele wykonane są z wytrzymałej, wysokogatunkowej skóry naturalnej. Mężczyźni cenią sobie zwłaszcza praktyczną czerń. Na prezent idealnie nadają się na przykład ekskluzywne modele wykonywane w technologii hand made i dostępne w atrakcyjnym opakowaniu.

Dlaczego system RFID secure jest tak bardzo istotny? 

Jeśli używamy gotówki to najbezpieczniej portfel jest przechowywać w podręcznej torbie. W praktyce mężczyźni jednak preferują dużo wygodniejszą opcję i w okresie wakacyjnym chowają pełen gotówki portfel na przykład w tylnej kieszeni spodni. Jest on wówczas oczywiście dużo łatwiejszym łupem dla złodziei.

W dobie wszechobecnych kart kredytowych coraz rzadziej jednak dokonujemy płatności gotówkowych. Dużą rolę w tej kwestii odegrała pandemia. Bezdotykowe płatności bezgotówkowe są bezpieczniejsze dla naszego zdrowia. W sytuacji, gdy w portfelu przechowujemy karty płatnicze trzeba koniecznie zdawać sobie sprawę z tego, że również możemy stać się ofiarą kradzieży. Złodzieje zaopatrzeni w nawet mało skomplikowany terminal płatniczy są w stanie łatwo dokonać z naszych kart przelewu wybranej kwoty w sposób zbliżeniowy.

Przed takim działaniem można na szczęście skutecznie się zabezpieczyć. Wystarczy zainwestować w nowoczesny portfel zaopatrzony w system RFID Secure. Dzięki temu, podczas wakacji będziemy mogli być spokojni o nasze osobiste dane oraz oszczędności na koncie. Bogatą ofertę męskich, bezpiecznych portfeli znaleźć można na przykład w sklepie online: https://www.skorzany.com/pl/c/Portfele-meskie/15.

Najmodniejsze, męskie portfele w 2021 roku 

Hitem w tym roku są super cienkie portfele męskie slim. Do najbardziej poszukiwanych należą te w odcieniach jasnego brązu i szarości. Stylowy, cienki portfel jest nie tylko elegancki, ale również i bardzo funkcjonalny oraz zaskakująco pojemny. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że jest niemal niewidoczny w kieszeni spodni, czy też marynarki. Dzięki temu odzież zawsze prezentuje się estetycznie. Tego rodzaju portfele najczęściej wykonane są z najwyższej jakości skór naturalnych. Modne, cienkie portfele sprawdzą się doskonale podczas każdego wyjazdu.

Artykuł reklamowy.

Powiązane treści