4 lipca 2022

Masturbator zamiast ręki – realistyczna przyjemność z onanizacji

Jeśli myślałeś, że tylko kobiety mogą wspomagać się zabawkami podczas masturbacji, jesteś w ogromnym błędzie. Prym wśród gadżetów erotycznych dla mężczyzn wiodą masturbatory, które mają za zadanie zastąpić Twoją dłoń i podnieść jakość wrażeń na wyższy poziom. Producenci prześcigają się w możliwościach oferowanych przez swoje akcesoria, dlatego na rynku istnieje wiele ciekawych produktów. Zobaczmy, co można osiągnąć, sięgając po sztuczne pochwy do własnego użytku.

Dlaczego masturbator może Ci się spodobać?

Jesteś singlem i bardzo brakuje Ci zbliżeń intymnych? Nic dziwnego, bo to naturalna potrzeba każdego człowieka. Jeśli więc starasz się ją zaspokoić, wybierając masturbację, zadbaj o to, aby jak najbardziej przypominała penetrację prawdziwej kobiety. Sztuczna cipka wykonana z cyberskóry może Cię zaskoczyć. Producenci często wybierają elastyczne, miękkie materiały, które do złudzenia przypominają ludzką skórę. Dzięki temu łatwiej wyobrazisz sobie sytuację erotyczną i odczujesz to na swoim penisie.

Twoje ciało odczuje też wnętrze gadżetu. Częstą cechą masturbatorów są nierówności wewnątrz całego tunelu. Oglądając przekrój na zdjęciu, wyobrazisz sobie, w jaki sposób będziesz stymulowany.

Zaletą może być również zewnętrzny wygląd zabawki. Możesz wybrać dyskretny masturbator, który w niczym nie przypomina gadżetu erotycznego (np. jajo Tengy Egg), możesz też postawić na kobiece kształty. Wyraźnie zarysowane wargi sromowe pomogą Ci lepiej wczuć się w fantazję. Niektóre sztuczne waginy mają też uwidocznioną łechtaczkę, co pozwala na realizację kolejnych wyobrażeń – np. sprawiania partnerce podwójnej rozkoszy.

Jeśli dysponujesz większym budżetem, zachęcamy do nabycia repliki kobiecego ciała – częściowej (z pośladkami) lub pełnowymiarowej (od szyi, przez piersi po pośladki). Czy wyobrażasz sobie bardziej efektywną masturbację niż ze sztucznym ciałem? Dzięki odlewom anatomicznym, dobrze odzwierciedlonym szczegółom, odpowiednim materiałom i dostępowi do wszystkim dziurek Twoja zabawa będzie realistyczna, swobodna i rozkoszna.

Takie produkty pozwalają w pełni wczuć się w rolę penetrującego mężczyzny, zwłaszcza jeśli masz pewne określone preferencje. Replika nóg może nawiązywać do fetyszu stóp, a wypięte pośladki są idealne dla fana seksu od tyłu (również tego w drugą dziurkę).

Sztuczna cipka, sztuczny odbyt, a może sztuczne usta?

Niezależnie od tego, czy wybierzesz manekina, czy Twoim celem jest mniejsza i bardziej ekonomiczna gumowa cipa, to Ty decydujesz o rodzaju odgrywanego seksu. Jesteś panem sytuacji! Na co masz ochotę? Na seks waginalny, analny czy może oralny? Warto mieć wybór: spraw sobie replikę kobiecego odbytu lub ust, a będziesz mógł pozwolić sobie na więcej. Niektóre gadżety są uniwersalne; inne swoim wyglądem zewnętrznym i ciasnością bardzo przypominają prawdziwe ciało.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Wybierz gadżet 2w1, np. podwójny masturbator z wargami sromowymi i otworem analnym z drugiej strony. Masz ochotę na loda z prawdziwym ssaniem? Poszukaj zabawki z taką funkcją, np. innowacyjny masturbator Tenga z uczuciem ssania lub model innej marki z wibracjami. Nie każdy mężczyzna musi mieć ochotę na kobiece kształty – jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, postaw na nowoczesne, praktyczne akcesoria bez replik fragmentów ciała.

Co może Ci dać pochwa sztuczna?

Realistyczny materiał, wspaniałe szczegóły, wypustki wewnętrzne, wibracje, uczucie ssania… Sztuczne vaginy dostępne na rynku dają wiele możliwości przeżywania rozkoszy w pojedynkę. Możesz przyjmować ulubione pozycje i smakować ulubione formy seksu. Nikt nie zarzuci Ci, że jesteś zbyt delikatny lub zbyt brutalny!

Co jeszcze możesz znaleźć prócz wymienionych przez nas atrakcji? Na przykład supernowoczesny masturbator rotacyjny, który zapewnia 9 rodzajów pracy – dostosowujesz intensywność do swoich preferencji. Przyjemność może też sprawić Ci sztuczna wagina inspirowana czarnoskórą kobietą lub słynnej gwiazdy porno. Znajdź swój typ!

Artykuł gościnny.

Powiązane treści

Salon tatuażu

Salon tatuażu

W dzisiejszych czasach salon tatuażu to miejsce, w którym można wyrazić swoją osobowość, upamiętnić ważne wydarzenia...

czytaj dalej