31 października 2021

Planujesz 18. urodziny? Pamiętaj o tych dodatkach dekoracyjnych

Chcesz, aby Twoja impreza z okazji 18. urodzin zapadła w pamięć nie tylko Tobie, ale również wszystkim gościom? Musisz zatem zadbać o odpowiedni klimat przyjęcia. Jednak jak go stworzyć? Oczywiście! Pomogą Ci w tym odpowiednie dekoracje. Zobacz, czego nie może zabraknąć na Twoich urodzinach, i spraw, by były jedyne w swoim rodzaju.

Zanim przystąpisz do wyboru dekoracji, zastanów się, czy chcesz, aby na Twoim przyjęciu dominował kolor przewodni – lub kilka kolorów. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi Ci zadanie. Unikniesz dzięki temu przykrych niespodzianek, a wszystko będzie do siebie pasowało i tworzyło harmonijną całość.

Jak osiemnastka, to balony

Ty też nie wyobrażasz sobie swojego przyjęcia bez tej ponadczasowej dekoracji? W dodatku możesz zrobić z nich cuda! Skomponuj efektowny zestaw z balonów glossy i z brokatem, napełnij je helem i umieść w stojaku. Efekt pozytywnie Cię zaskoczy. W dodatku taką ozdobę postawisz, gdzie tylko zechcesz. Możesz się też zdecydować na gotowe zestawy. Dzięki nim zaoszczędzisz sobie pracy. Prawdziwym hitem okażą się też balony LED, które oczarują swoim blaskiem i stworzą magiczny klimat. Są dostępne na stronie https://decomaxparty.pl/155-18-urodziny-osiemnastka. Nie zapomnij też o kilku balonach z liczbą „18” lub w jej kształcie. Przydadzą Ci się do pamiątkowych zdjęć.

Wszystkie oczy w górę

Nie zapomnij, że wyższe partie pomieszczenia też wymagają odpowiedniej oprawy. Wystrzałowe świderki, efektowne girlandy, rozety i banery z motywem „18” nie tylko pięknie udekorują wnętrze, ale też znakomicie podkreślą charakter przyjęcia. W dodatku powiesisz je łatwo i szybko, a że zajmują niewiele miejsca, ozdobisz nimi nawet małe pomieszczenia. Pomyśl też o kurtynie foliowej. Nie tylko upiększy nawet całą ścianę, ale wykorzystasz ją również jako tło do udanych zdjęć.

Urodzinowo także na stole

Choć na stole najważniejsze jest pyszne jedzenie, to zaprezentuje się ono wyjątkowo wśród pięknych dekoracji. Jak ozdobić stół? To bardzo proste! Zacznij od odpowiedniego obrusu, na którym świetnie będzie wyglądac bieżnik z organzy. Zamiast tradycyjnej zastawy wybierz tę papierową. Możesz postawić na taką z motywem „18”, o efektownym kształcie lub połyskującym odcieniu. Zwykłe serwetki zastąp tymi kolorowymi lub z napisami.

Chcesz jeszcze więcej ozdób? Pomyśl o topperach lub karteczkach na piku, które z łatwością wbijesz w przekąski. Później wykorzystasz je też jako gadżet do zdjęć. Dzięki odpowiednim dekoracjom z łatwością przemienisz każde pomieszczenie w miejsce do wystrzałowej zabawy. W końcu osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, więc zaszalej!

Artykuł powstał przy współpracy z partnerem serwisu.

Powiązane treści