26 sierpnia 2021

Toyota Plus, czyli używany samochód z gwarancją

Decydując się na zakup nowego samochodu, należy liczyć się z kilkudziesięcioprocentową utratą wartości pojazdu, już w momencie opuszczenia salonu. Dlatego warto rozważyć decyzję kupna samochodu używanego. Zwłaszcza że szeroka oferta na rynku uwzględnia zarówno 3-letnie poflotowe auta, jak i 20-letnie od jednego właściciela.

Gdzie najlepiej kupić używany samochód?

Jeśli przyjmiemy, że samochód używany jest dla nas odpowiednim wyborem, musimy dokładnie i gruntownie przemyśleć wybór satysfakcjonującej nas marki. Niektóre pojazdy niezależnie od wieku, będą cieszyć się niską awaryjnością i wysokimi walorami użytkowymi. Dokładne badanie rynku, to absolutna podstawa, jeśli zależy nam na dokonaniu najkorzystniejszej transakcji. Kierowanie się w dużym stopniu ceną, to popularna praktyka, która nie zawsze może okazać się słuszna. Widząc okazję, łatwo zapomina się o kosztach, które pochłonie późniejsza wymiana zużytych części samochodu. Na zadowolenie z zakupu wpływa to, gdzie go dokonamy. Kupując samochód od handlarza, możemy zderzyć się z licznymi obawami. Nieuczciwi sprzedawcy mają w zanadrzu wiele sztuczek. Niekiedy, mimo najszczerszych chęci i szczegółowego sprawdzenia samochodu, coś może umknąć naszej uwadze i spowodować frustrację z nieudanej transakcji. Aby się tego ustrzec, najlepiej jest skorzystać ze sprawdzonych ofert salonów, które specjalizują się w sprzedaży używanych modeli.

Zalety zakupu u autoryzowanego dealera

Komisy samochodowe, giełdy, ogłoszenia internetowe umożliwiają nabycie samochodu używanego. Nie gwarantują jednak sprawności pojazdu. Taką możliwość daje zakup u autoryzowanego dealera. Sprawdzony serwis nie może pozwolić sobie na sprzedaż zepsutego pojazdu, bądź takiego, którego historii nie da się prześledzić. Często samochody znajdujące się w ofercie pochodzą z oficjalnej, polskiej dystrybucji, są powystawowe lub poleasingowe. Klient nie tylko otrzymuje wgląd w przeszłość pojazdu, ale i może dokonać zakupu niemal nowego auta. Skupowane są wyłącznie samochody w dobrym stanie technicznym. Niezwłocznie są też wykonywane ewentualne naprawy i wymiana zużytych części. Dlatego opuszczając salon w nowo nabytym pojeździe, możemy być spokojni o nasze bezpieczeństwo. Taki zakup, w pierwszej chwili, może wydać się odrobinę droższą inwestycją, niż w przypadku kupna od indywidualnego sprzedawcy, jednak w ostatecznym rozrachunku, okazuje się, że znacznie oszczędzamy. Należy też zwrócić uwagę, że mnóstwo formalności, rejestracja, zakup ubezpieczenia, przeglądy techniczne są niezwykle czasochłonne. Można się jednak zdecydować, na najwyższy poziom obsługi w salonie, załatwiając wszystkie sprawy błyskawicznie i w jednym miejscu.

Co istotne, takie serwisy skupiają się przede wszystkim na konkretnej marce. Dealerzy posiadają szeroką, wyspecjalizowaną wiedzę o pojazdach w ofercie. Wystarczy wymienić swoje preferencje, a uzyskamy fachową poradę. Na rynku niektóre modele są niedoceniane i rozchwytywane, nawet, mimo upływu lat. Można do nich zaliczyć wszystkie modele Toyoty. Wpisując w wyszukiwarkę frazę: Toyota używane z gwarancją, trafimy na salon, który zapewni nam funkcjonalny, komfortowy samochód z certyfikowaną jakością, bez konieczności dużego wkładu finansowego.

Toyota Plus

Toyota Plus to specjalna oferta ubezpieczeniowa dla właścicieli samochodów, którzy skorzystali z usług autoryzowanego serwisu Toyoty. Udział w programie zapewnia spokój i komfort psychiczny oraz szereg innych, wymiernych korzyści. Wszelkie zasady ochrony ubezpieczeniowej są szczegółowo i klarownie opisane w Ogólnych Warunkach Umowy. Program zapewnia dwunastomiesięczną gwarancję serwisową. Obejmuje ona całodobową pomoc Assistance oraz udokumentowaną historię auta, która dodatkowo może zostać przeniesiona, na nowego właściciela pojazdu. Klient może liczyć na niemal natychmiastową naprawę pojazdu i ma zapewnione holowanie. Ponadto może otrzymać sprawną i szybką obsługę na najwyższym poziomie. Ochrona obowiązuje na całym terytorium Unii Europejskiej oraz Szwajcarii.

Toyota Plus zrzesza autoryzowanych dealerów na terenie całego naszego kraju. Szczegółowa kontrola techniczna pojazdów w ofercie, prowadzona jest według specjalnie opracowanych procedur. Obejmuje sprawdzenie stanu nadwozia, podwozia, wnętrza pojazdu, komory silnikowej, hamulców, kół i opon. W przypadku niedysponowania wystarczającą ilością gotówki, dostępne są różne formy finansowania (Standard Kredyt, Kredyt SMARTPLAN, Standard Leasing lub Comfort Pay). Program opiera się na skupowaniu pojazdów „z drugiej ręki”, ale wieloetapowa weryfikacja, nie pozwala na to, by w ofercie znalazł się przypadkowy pojazd, który nie jest odpowiednio sprawdzony. Potwierdza to Certyfikat Kontroli Jakości. Klient ma absolutną pewność co do stanu samochodu, który kupuje.

Podsumowanie

Jeśli chcesz pozyskać samochód, objęty programem Toyota Plus i długi czas cieszyć się swoim nowym nabytkiem, zapoznaj się z ofertą autoryzowanego dealera, wchodząc w link toyota używane z gwarancją. Dokonując tutaj zakupu auta, masz pewność, że transakcja z zaufanym sprzedawcą będzie udana. Autoryzowani dealerzy gwarantują jakość, niezawodność oraz błyskawiczną naprawę, z wykorzystaniem oryginalnych części.

Artykuł gościnny.

Powiązane treści