20 grudnia 2021

Wieczór kawalerski — jak go zorganizować?

Organizacja wieczoru kawalerskiego to nie łatwe zadanie. Na Świadku Pana Młodego ciąży ogromna odpowiedzialność, w końcu jest odpowiedzialny za zaplanowanie jednego z najważniejszych w życiu wieczorów bliskiej mu osoby. Jeśli zostałeś zaszczycony takim zaufaniem przyszłego nowożeńca i nie wiesz jak go zorganizować, świetnie trafiłeś. Przeczytaj artykuł, a na pewno znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania.

Najpierw przygotowania

Na początku powinieneś zdobyć listę gości, przekaże Ci ją Pan Młody. Jeśli masz już dane kontaktowe do każdego z nich czas ustalić termin. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej, zmniejszy to ryzyko czyjejś nieobecności na imprezie. Wspólnie z resztą biesiadników ustal budżet. Pamiętaj, że przyszły małżonek nie może partycypować w kosztach imprezy, a składka powinna być zaakceptowana przez wszystkich gości. Na koniec wystarczy zrobić research wśród znajomych, by dowiedzieć się więcej o zainteresowaniach i gustach Pana Młodego.

Najlepsze atrakcje na wieczorze kawalerskim

Jeżeli zebrałeś już wszystkie dane i wciąż nie masz dobrego pomysłu na miejsce i sposób zorganizowania wieczoru kawalerskiego, doskonale trafiłeś. Przedstawiamy najlepsze propozycje na spędzenie tego jedynego w życiu wieczoru.

Klub premium ze striptizem

Zdecydowanie jest najpopularniejszą formą spędzenia wieczoru kawalerskiego i zapewni niesamowite wrażenia na resztę życia. W końcu to ostatni dzień wolności Pana Młodego warto go w pełni wykorzystać. Pamiętaj, żeby rozważnie wybrać lokal. Tak wyjątkowe chwile potrzebują równie wyjątkowych okoliczności. Znajdź klub nocny dla dżentelmenów. Powinien charakteryzować się bardzo wysokim poziomem obsługi i posiadać nocną restaurację. Jeżeli impreza ma się odbyć w Warszawie najlepszym wyborem będzie lokal New Orleans — to miejsce, w którym wybawicie się za wszystkie czasy jak VIP-y.

Weekend survivalowy

Będzie świetnym sposobem spędzenia czasu, jeśli każdy z zaproszonych dysponuje wolnym weekendem. Najlepsze rozwiązanie dla Panów kochających outdoorowe aktywności i wszystkich, którzy czas najchętniej spędzają wśród natury. Jeżeli to Twoja dziedzina możesz sam wszystko zorganizować i zaplanować różne gry terenowe. W innym przypadku zostaw to specjalistom, którzy zajmą się tym za Ciebie.

Wyjście na mecz ulubionej drużyny Pana Młodego

Najlepsze rozwiązanie, jeśli przyszły małżonek jest oddanym kibicem jakiejś drużyny. W przypadku, gdy zespół pochodzi z innego kraju, możecie połączyć wyjście na mecz z krótkim zwiedzaniem miasta. Na pewno żaden fan AC Milan nigdy w życiu nie zapomni atrakcji, jaką było zobaczenie uwielbianych piłkarzy na żywo i odwiedzenie ich stadionu.

Wieczór kawalerski z paintballem

Z pewnością będzie najlepszą formą spędzenia czasu dla osoby kochającej ruch i zabawę. Jest też jedną z tańszych atrakcji do zorganizowania. Najlepiej sprawdzi się w przypadku dużej liczby gości, gra w kameralnym gronie może nie sprawiać takiej satysfakcji jak w większej grupie.

Materiał partnera.

Powiązane treści