30 kwietnia 2023

Czym się masturbować? Poradnik dla mężczyzn

Zastanawiasz się, czy masturbacja jest normalnym i odpowiednim dla zdrowia mężczyzny zachowaniem? Samodzielne zaspokajanie popędu seksualnego poprzez pobudzanie stref erogennych jest jak najbardziej normalne i niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy żyjesz w stałym związku partnerskim może okazać się doskonałym sposobem na rozładowanie napięcia seksualnego i nie tylko. Masturbacja przynosi wiele prozdrowotnych korzyści, wśród których szczególnie warto zwrócić uwagę na redukcję stresu i ułatwienie zasypiania. Jak się onanizować – sposoby, które musisz znać znajdziesz poniżej.

Czy masturbacja u mężczyzny jest wskazana?

O tym, że masturbacja jest właściwa, a nawet wskazana powie Ci nie tylko internista, ale lekarz, odpowiedzialny za profilaktykę nowotworów prostaty. Wskazana jest masturbacja u mężczyzn, pozwalająca zadziałać na podwyższony poziom libido, będąc w związku. Wtedy to zachowanie jest odpowiednie, może odbywać się również w obecności partnerki lub przy jej współudziale. Nie powinno być tematem tabu, gdyż częstym problemem w związkach jest zróżnicowane libido i związane z nim skłonności do tworzenia nieuczciwych relacji. Jako singiel możesz w ten sposób poznać swoje ciało, reakcje, nauczyć się kontroli i osiągnąć wyższy poziom w kontakcie z partnerką.

Jak facet może się masturbować? To musisz wiedzieć!

Najprostszym sposobem na masturbację mężczyzny jest dotykanie dłonią swojego prącia ruchem posuwistym, dopasowując tempo i intensywność ucisku do swoich preferencji. Warto poznać efekty zróżnicowanego dotyku i nie zapominać o masażu jąder i innych stref erogennych. O tym, jak facet może się zaspokoić musisz przekonać się osobiście, gdyż każdy z nas posiada swój indywidualny stymulator. Poza dotykiem może być to film o treści pornograficznej, zdjęcia erotyczne lub zdjęcie obiektu pożądania. Może atmosferę podkręci konkretny zapach lub sceneria? Zastanawiasz się jak mężczyzna może się masturbować w łazience? Sprawdź działanie prysznica i jego zróżnicowanych strumieni. Jeśli masturbacja dotykiem staje się dla Ciebie niewystarczająca, warto przetestować gadżety z seks shopu. Znajdziesz tam masturbator dla mężczyzn. Dowiesz się, jak działa pierścień na penisa i czy wagina z wibracjami to coś dla Ciebie.

Czym można się masturbować – poznaj gadżety dla mężczyzn

W ofercie sklepów z zabawkami erotycznymi pojawiło się wiele propozycji dla panów. Jeśli masz przed sobą samotny, długi wieczór zastanów się, czy nie uprzyjemni go sztuczna pochwa. Symulacja prawdziwego stosunku możliwa jest dzięki wysokiej jakości materiałom, zróżnicowaniu rozmiarów gadżetu, a nawet odczuciu ciepła, oferowanemu przez urządzenie. Dzięki tego typu produktom możesz przeżyć wspaniałe chwile, a dodatkowo potrenować swoje umiejętności przed spotkaniem z partnerką. Pierścień na penisa, nakładany u nasady pozwoli Ci zmaksymalizować doznania i sprawdzi się zarówno podczas masturbacji, jak i na spotkaniu z partnerką. Zwróć uwagę, by podczas masturbacji z gadżetami wybrać wysokiej jakości lubrykant, najlepiej na bazie wody. Zbyt intensywne lub nieumiejętne użycie niektórych zabawek może wywołać podrażnienia i otarcia naskórka.

Masturbacja w parze – jak masturbować kobietę, by podkręcić temperaturę w sypialni?

Masturbacja we dwoje jest świetnym sposobem na urozmaicenie seksu w związku. Jeśli jesteście ze sobą już jakiś czas i macie wrażenie, że w łóżku zapanowała nuda masturbacja pozwoli Wam odkryć nowe doznania, zwiększyć świadomość swojej atrakcyjności, a także poznać dotąd nieodkryte sposoby na osiągniecie orgazmu. Możecie masturbować się w swoim towarzystwie lub wzajemnie. Sprawdzą się gadżety erotyczne lub jeśli nie jesteście do nich przekonani, nie muszą znaleźć się w waszej sypialni. Dobrym sposobem na masturbację w towarzystwie partnera będzie oddanie się przyjemności w nietypowym miejscu. Sprawdźcie jak zadziała masturbacja w samochodzie lub w salonie, podczas wspólnego seansu filmowego. A może lubicie pikantne sceny lub filmy dla dorosłych? Masturbacja zamiast seksu to świetny sposób na urozmaicenie relacji i odkrywanie swoich potrzeb.

Powiązane treści