5 lutego 2023

Męska prostytutka – ile zarabia i kto korzysta z tego typu usług?

Sposobów na dodatkowy zarobek jest wiele zwłaszcza dla młodych mężczyzn. Panowie coraz częściej wpadają na pomysł połączenia przyjemnego z pożytecznym, zarabiając własnym ciałem. Prostytutka, czyli osoba, uprawiająca seks za pieniądze głównie kojarzona jest z kobietą, jednak warto zauważyć, że mężczyźni w tej branży zarabiają całkiem sporo, pracując dorywczo lub „na pełen etat”.

Kto korzysta z usług męskiej prostytutki?

Seks za pieniądze jest praktykowany od wieków i nie ulega wątpliwości, że od zarania dziejów znajduje się popyt i podaż na tego typu usługi. Dziś często spotykany seks na odległość, cyberseks lub miłość za pieniądze stanowią alternatywę dla prawdziwej, stałej relacji. Z usług prostytutek korzystają nie tylko panowie. Niezależna finansowo, silna, zdecydowana kobieta, która nie ma czasu na związek, która nie chce w łóżku rozczarowan0ia, zbytniego zaangażowania ze strony partnera i nie owijając w bawełnę, seksu na wysokim poziomie świadomie wybiera usługę męskiej prostytutki. Klientkami żigolaków (tak nazywa się inaczej męska prostytutka) są najczęściej kobiety w wieku od trzydziestu do pięćdziesięciu pięciu lat, majętne, pewne siebie, niezależne, wiedzące czego chcą od życia. Są to przeważnie kobiety zadbane, dobrze ubrane, lubiące eksperymentować. Od seksualnego partnera oczekują zadbanego ciała, uwagi, komplementów i przede wszystkim udanego seksu.

Jak zostać męską prostytutką – czy to zajęcie dla każdego?

Uprawianie seksu za pieniądze nie jest najczęściej życiowym planem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Mężczyźni zostają prostytutkami najczęściej przez przypadek, czasem wpadają na taki pomysł, by dorobić podczas studiów lub do regularnego wynagrodzenia. To nie jest zajecie dla każdego mężczyzny. Męską prostytutka może zostać facet, który rozumie kobiety, odnosi się do nich z szacunkiem oraz potrafi odczytać ich potrzeby. Męska prostytutka powinien umieć zadbać o dobre samopoczucie swojej klientki, adorować ją i nie bać się spełniać jej fantazji. Ważne jest również zadbane ciało. Dziś w tym zawodzie jest coraz większa konkurencja, dlatego by zarabiać musisz inwestować w siebie: siłownię, pływanie, masaże, kosmetyki, manicure i pedicure. Twoja klientka oczekuje wysokiej jakości usług. Oczywiście nie możesz zapomnieć o zasadach higieny osobistej oraz regularnym wykonywaniu badań, w tym na nosicielstwo wirusa HIV.

Ile zarabia męska prostytutka?

Zarobki męskiej prostytutki różnią się zależnie od lokalizacji świadczonych usług oraz długości spotkania. Najwięcej możesz zarobić w dużych miastach, gdzie znajdziesz zdecydowanie szerszy popyt na swoje usługi. Za godzinę realizacji swojej usługi możesz zarobić od około 200 zł. Za noc powyżej tysiąca. W pracy męskiej prostytutki jest wiele możliwości. Możesz zarabiać online, możesz spotykać się z klientkami na jednorazowych spotkaniach w prywatnym mieszkaniu, w hotelu lub zdecydować się na sponsoring. Jeśli zadeklarujesz wyłączność i dostępność o dowolnej porze przez cały miesiąc możesz liczyć na kilkutysięczną „pensję”. W zawodzie męskiej prostytutki zarobki są nieregularne, wahają się od kilku tysięcy, do nawet kilkunastu w skali miesiąca, zależnie od ilości zleceń, ilości stałych klientek i miejsca, w którym pracujesz.

Męska dziwka – czy podejmie się każdego zlecenia?

Opinie mężczyzn o pracy męskiej prostytutki są najczęściej pozytywne. Panowie chwalą sobie możliwość zarobkowania w przyjemny sposób zwłaszcza, że klientki żigolaków są kobietami majętnymi, na poziomie, zadbanymi, które nie boją się mówić wprost o swoich potrzebach i fantazjach seksualnych. Przy nawiązaniu stałej relacji mężczyźni często spełniają zachcianki pań, związane z seksem analnym, oralnym, przynoszą gadżety erotyczne typu masturbator, kulki gejszy. Męska dziwka po wcześniejszym ustaleniu najczęściej zgadza się na realizację zachcianek klientki, jednak najważniejsza jest prezerwatywa i prysznic przed igraszkami. Panowie często zachęcają klientki do prysznica lub traktują kąpiel jako element gry wstępnej.

Powiązane treści